Geri Dön

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 146. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? EDHO son bölümde Tipi...

ATV'nin fenomen haline gelen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 145. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizinin son bölümüne Çakır'a en büyük olma teklifi damga vurdu. Peki merakla araştırılan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 146. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 146. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? EDHO son bölümde Tipi...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 145. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hızır tarafından ihanete uğradığını düşünen Sevda, evlilik hayalinden vazgeçmiş, intikam hayalleri kurmaya başlamıştır. Sevgisi nefrete dönüştüğü anda, Hızır'ın canını yakacak hamlenin peşine düşer. Çakırbeylilerle aynı masada oturduğu için stratejik davranmak zorunda olan amcası Feyyaz'ın elinden kontrolü almak isteyecek kadar da öfkelidir. Düşmanları her geçen gün artmakta olan Hızır'ın yalnız ve savunmasız kalmasını amaçlayan Altan, dört bir taraftan saldırmaya başlar. İlk olarak Fahri ve Hurşit'i cezaevine gönderirken hemen arkasından Boran ve Behzat'ı sorguya aldıracaktır. Sorularına yanıt almak için her türlü işkenceye maruz bıraktığı ikilinin, düşmanlarına canlarından başka verecek bir şeyleri yoktur. Dostlarının hayatını kendi hayatının dahi üstünde tutan Hızır'ı yaralayacak en büyük hamle ise Şahin Ağa'nın gözlerinin önünde alınması olacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 146. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 146. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

Bebek'te yürüyüşe çıkan genç kız açıklamalarıyla herkesi şaşırttı!Beşiktaş Bebek sahilinde yeni tip korona virüs tedbirleri kapsamında yasağa uymayarak yürüyüşe çıkan ve "Evde canım sıkılıyor, bizi nereye kadar tutacaklar" diyerek şaşkınlık oluşturan genç kıza, Beşiktaş Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafından 3 bin lira idari para cezası kesildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber