Geri Dön

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 156. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV ekranında yayınlanan sevilen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 155. son bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Ekrana gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Hatem'i öldüren Hızır büyük bir savaşı başlatmıştır. Tüm Çakırbeylilerin hayatını sokan tehlikeli gelişmenin ardıdan masada dost ve düşman yeniden birbirine karışmış Bicolar'da yaşanan bu olayların ardından Çakırbeylilerin karşısında durmuştur. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekrana gelen son bölüm ardından 156. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 156. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 155. son bölüm ile ekrana geldi. Ekrana gelen sevilen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Hatem'i öldüren Hızır büyük bir savaş başlatmıştır. Hızır kendisi dahil olmak üzere bütün Çakırbeylilerin hayatını tehlikeli atmıştır. Masada yeniden dost ve düşman birbirine girmiş yaşanan bu gelişmelerin ardından Bicolar'da Çakırbeyliler'e karşı cephe almıştır. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekrana gelen son bölüm ardından 156. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 156. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 156. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı andan itibaren haberimiz güncellenecektir.

 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Kapatmayacağız' deyip ekledi: Bugün 30 bini bulabilir!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, milletvekilleriyle buluşma toplantısında konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, sınıra yürüyen mültecileri hatırlatarak, "Ne dedik aylar önce? 'Eğer bu böyle giderse biz kapıları açmak zorunda kalacağız.' Rahatsız oldular. İnanmadılar bizim bu söylediğimize. Biz de dün ne yaptık? Kapıları açtık. Şimdi bu sabah itibarıyla yaklaşık 18 bin oldu kapıları zorlayıp geçenler. Ama bugün herhalde 25 bin-30 bini bulabilir. Bu kapıları bundan sonraki süreçte de kapatmayacağız." ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber