Geri Dön

Bugün hangi diziler var? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam neden yok? EDHO'nun 154. yeni bölümü ne zaman?

Haftalardır yayınlanmayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü heyecanla bekleniyor. Normal şartlarda bugün yayınlanması beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bugün ekrana gelmeyecek. EDHO izleyicisi ise merak içerisinde dizinin neden yayınlanmadığını araştırıyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman?

Bugün hangi diziler var? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam neden yok? EDHO'nun 154. yeni bölümü ne zaman?

Salı akşamları yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek mi araştırılıyor. Son haftalarda yayınlanmayan ve izleyicinin sabırsızlıkla beklediği EDHO yeni bölümü ne zaman? ATV kanalında ekrana gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yarın yayınlanacak mı? 21 Ocak 2020 ATV yayın akışı Salı gününde EDHO var mı?

EDHO YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında haberimizin içeriğinden izleyebilirsiniz.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ BU HAFTA VAR MI?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu hafta da yayınlanmayacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin neden yayınlanmadığı günden güne merak konusu oluyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi neden yok? EDHO yeni bölüm ne zaman?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ NEDEN YOK?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yayın günü ve yayın saatinde Fenerbahçe - Hes Kablo Kayserispor maçının yayınlanacağı ATV yayın akışında belirtildi.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Tufan, Cengiz ile yaptığı anlaşmanın sonucunda, Hızır'ın tuzağa çekilmesini sağlamış ve ilk kurşunu atarak savaşı başlatmıştır. İki düşman arasında yapılan pazarlığın, canına karşılık mermilerin yeri olduğunu anlayan Hızır, Tufan ile Cengiz'i birlikte bitirebilmek için bir plan hazırlar. Bu planda en etkili rol oynayacak kişi ise ailesini hiçe sayarak düşmanın tarafında saf tutan Melike Meftun olacaktır. Başlattığı savaşta daha fazla kayıp vermemek için kendine yandaş arayan Tufan, sokaklardaki adamlarından da birlik olmalarını ister. İlyas ve dostları düşmanlarının etrafında toplanmaya başlayacak bu adamlara, Çakırbeylilerin yanında olmak yerine karşısında durmanın nasıl sonuçlanacağını göstermekte gecikmez. Diğer taraftan Hızır da büyük lokma olarak gördüğü Cengiz'in peşinde olacaktır. Cengiz'i yok etmenin başına neler açacağını bilen Hızır, ardında hiçbir iz bırakmayacağı bir plan hazırlar. Çakırbeyliler, Tufan'ı kimsesizleştirecek olan bu hamlelerle tozu dumana katacaklardır. Çakırbeyli hanesinde ise heyecanlı bir bekleyiş vardır. Meryem'in döneceği haberi gelmiş ve her şeyin eskisinden daha iyi olacağına dair umutlar tekrar yeşertmiştir. Tüm ev ahalisinin mutlulukla karşıladığı bu habere en çok sevinen ise elbette ki Hızır olacaktır.

Türkiye-İran sınırında depremSon dakika gelen bilgilere göre; merkez üssü İran'ın Hoy kenti olan 5.7 büyüklüğündeki sarsıntının Van'ın Saray ilçesine uzaklığı 28, Özalp ilçesine mesafesi ise 71 kilometre. Sarsıntı Van'ın yanı sıra Hakkari'de de yoğun şekilde hissedildi. Van'da bazı evler yıkıldı, ajanslar ilk fotoğrafları servis ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber