Geri Dön

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde neler oldu? Büyük intikam...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 107. bölümüyle ekranlara geldi. ATV'nin ilgiyle izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam sezon finali yaptı. Peki büyük intikamın yaşandığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 107. yeni bölümde neler oldu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde neler oldu? Büyük intikam...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 107. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yaşar'a düzenlenen suikastten sonra dostlarını bir bir ölüme yollayan Çakırbeylilerin tutunacağı tek şey kalmıştır; intikam... Bu ölüm kalım harbinde düşmanından bir adım önde olması gerektiğini bilen Hızır savaşa girdiği gücün de farkındadır. Bunun için silahlar kuşanılmadan önce çok iyi bir plan yapılmalıdır. Önce Hızır'ı sonra Ünal'ı bitirmek isteyen Sam de Ziya ile pazarlıklara devam eder. Gözlerinin önünde yaşanan korkunç olaydan sonra Hızır'a sarılıp, eve geri çağırması beklenen Meryem, aksine daha kararlı bir şekilde mahkemeye gitmek ister. Meryem'e yaşattıklarının ağırlığının farkında olan Hızır ise diretmekten vazgeçecektir. Daha fazla acıyı göğüslemesini istemediği karısıyla gittikleri duruşma salonunda belki de son kez bir arada olacaklardır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 107. BÖLÜM FRAGMANI

Edremit sahillerine 9 yıl aradan sonra kar yağdıBalıkesir'in Edremit ilçesinde sabah saatlerinde başlayan kar yağış etkili olmaya devam ediyor. İlçenin turistik plajları kar yağışının etkisiyle karla kaplandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet