Geri Dön

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm bu akşam yok mu? EDHO 154. yeni bölüm...

ATV'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın bu akşam ekranlara gelmemesi sonrası dizinin hayranları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm bu akşam yok mu, EDHO yeni bölüm ne zaman yayınlanacak sorularının cevaplarını arıyor. İşte konuyla ilgili ayrıntılar...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm bu akşam yok mu? EDHO 154. yeni bölüm...

EDHO YENİ BÖLÜM BU AKŞAM YOK MU?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yılbaşı özel programları nedeniyle ATV ekranlarında yeni bölümü yayınlanmıyor. Yılbaşı tatiline giren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümünün gelecek hafta salı günü yayınlanması bekleniyor.

EDHO SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tufan, Cengiz ile yaptığı anlaşmanın sonucunda, Hızır’ın tuzağa çekilmesini sağlamış ve ilk kurşunu atarak savaşı başlatmıştır. İki düşman arasında yapılan pazarlığın, canına karşılık mermilerin yeri olduğunu anlayan Hızır, Tufan ile Cengiz’i birlikte bitirebilmek için bir plan hazırlar. Bu planda en etkili rol oynayacak kişi ise ailesini hiçe sayarak düşmanın tarafında saf tutan Melike Meftun olacaktır. Başlattığı savaşta daha fazla kayıp vermemek için kendine yandaş arayan Tufan, sokaklardaki adamlarından da birlik olmalarını ister. İlyas ve dostları düşmanlarının etrafında toplanmaya başlayacak bu adamlara, Çakırbeylilerin yanında olmak yerine karşısında durmanın nasıl sonuçlanacağını göstermekte gecikmez. Diğer taraftan Hızır da büyük lokma olarak gördüğü Cengiz’in peşinde olacaktır. Cengiz’i yok etmenin başına neler açacağını bilen Hızır, ardında hiçbir iz bırakmayacağı bir plan hazırlar. Çakırbeyliler, Tufan’ı kimsesizleştirecek olan bu hamlelerle tozu dumana katacaklardır. Çakırbeyli hanesinde ise heyecanlı bir bekleyiş vardır. Meryem’in döneceği haberi gelmiş ve her şeyin eskisinden daha iyi olacağına dair umutlar tekrar yeşertmiştir. Tüm ev ahalisinin mutlulukla karşıladığı bu habere en çok sevinen ise elbette ki Hızır olacaktır.

 

Kocasının bıçakladığı kadın balkondan kaçtıKayseri'nin Kocasinan ilçesinde eşi tarafından bıçakla ağır yaralanan kadın balkondan atladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber