Geri Dön

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ne zaman?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm için heyecan dorukta. Salı akşamları ekrana gelen dizi son olarak 121. bölümü yayınlamıştı. Dün akşam da ekrana gelmeyen dizinin 122. yeni bölümünün yayınlanacağı tarih belli oldu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ne zaman?

ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. bölüm için geri sayım başladı. Salı akşamları yayınlanan dizi son olarak 121. bölümü ile ekrana gelmişti. Peki yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 122. YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Salı akşamlarının heyecanla takip edilen dizisinin yeni bölümü için seyirci sabırsızlanıyor. Yeni bölümü merakla beklenen dizi için tarih belli oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz 122. bölümü ile 22 Ocak Salı akşamı 20.00'de kaldığı yerden devam edecek.

Dizinin yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çakırbeylilerin yakasını bırakmayan Mesut, devletin gücünü kötüye kullanarak İlyas'ın sonunu hazırlayan bir tuzak hazırlar.

Cengiz'i resmi olarak istihbaratta görev alma vaadiyle kandırarak İlyas'ın aleyhine tanıklık etmesini sağlayacaktır.

Tuncay'ın ölümü başta olmak üzere yapılan tüm eylemlerin sorumlusu olarak tutuklanan İlyas, artık bir çıkış yolu kalmadığının farkındadır.

Mesut, kurduğu oyunla, içeride İlyas'ı dışarıda ise Alparslan'ı bitirme peşindedir.

Ailesini dağıtacak olan bu oyunu bozmak için harekete geçen Hızır, kendi çıkarları uğruna bulunduğu konumu istismar eden vatan haininin karşısına dikilir.

Bir meydan okuma yarışına dönüşen görüşme, ikilinin birbirine gözdağı vermesinden öteye geçemez.

Hiçbir tehdide boyun eğmeyecek olan Hızır'ın, kardeşinin canını kurtarmak için artık yapabileceği bir şey kalmamıştır.

3.5 yıldır ölüm mesajı alıyor! Eski eş kurbanı olmak istemiyorumAntalya’da yaşayan 30 yaşındaki Vehbiye Aydın, arkadaş aracılığı ile tanıştığı adamla 4 aylık evliliğinin ardından boşandı. Hayatını kabusa çevirdiğini anlatan genç kadın tam 3.5 yıldır eski kocasından tehdit ve ölüm mesajları aldığını dile getirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet