Geri Dön
GündemEsra Balamir kimdir?

Esra Balamir kimdir?

Son olarak magazin programı sunan Esra Balamir müzik ve oyunculuk da yapmaktadır. Peki Esra Balamir kimdir, kaç yaşındadır?

Esra Balamir kimdir?

Esra Balamir 7 Eylül 1975 doğumlu. Kral TV’de DJ’lik yaparak televizyon dünyasına adım attı.

Şafak Sezer ile ilk televizyon dizisini çeken Balamir, Böyle mi Olacak, Kabere Kabere ve Reyting Hamdi gibi dizilerde oyunculuk yaptı. Aynı yıl bir kanalda bir müzik programında sunuculuk yaptı.

1998 yılında oyuncu Yalçın Dümer ile evlendi. Yalçın Dümer ile 1 yıl evli kalan ünlü sanatçı, toplamda 5 albüm çıkarmıştır. Bir zamanlar ekranların popüler yarışmalarından Ünlüler Çiftliği’nde boy gösteren sanatçı, İşte Benim Stilim 2016 yarışmasına da katılmıştır.

'Söke Söke' adlı iki şarkılık single çalışmasıyla yeniden müzik piyasasına dönüş yapmıştır. 'Söke Söke'nin süpervizörlüğünü ise Balamir'in yakın arkadaşı olan ünlü şarkıcı Demet Akalın üstlenmiştir. Çalışmaya adını veren 'Söke Söke'ye klip de çekilmiştir. 1960'lı yılların anlatıldığı klipte; Demet Akalın da rol almıştır.

Son olarak Flash TV'de magazin programı sunuculuğu yapmıştır.

FİLMOGRAFİ

2003 – Hayat Bilgisi
1998 – Şafak Vakti (Gülbeyaz)
1998 – Sırılsıklam
1997 – Böyle mi Olacaktı
1993 – Bizim Takım

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Otomobili çizildiği için tartıştığı site görevlisini öldürdüKonya'da otomobilinin sağ kapısı çizilen Ahmet Ü. (32), görevini yapmadığı gerekçesiyle tartıştığı site görevlisi 2 çocuk babası Adem Topbaş'ı (24) bıçaklayarak öldürdü.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler