Geri Dön
GündemEvde yakalanan hırsızlık şüphelisini linç edilmekten esnaf kurtardı

Evde yakalanan hırsızlık şüphelisini linç edilmekten esnaf kurtardı

Bursa'da hırsızlık amacıyla girdiği evde mahalleli tarafından yakalanan E.K.S., linç edilmek istendi. Bir esnafın öfkeli kalabalıktan kurtarıp iş yerine sakladığı E.K.S., gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. O anlar, cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Evde yakalanan hırsızlık şüphelisini linç edilmekten esnaf kurtardı

Olay, dün saat 23.00 sıralarında Osmangazi ilçesi Emek Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde meydana geldi. Mahalleli, bir kişinin girdiği evde el feneriyle gezindiğini fark etti. Evi çeviren vatandaşlar, kapıyı kırarak içeri girerek hırsızlık için girdiği iddia edilen E.K.S.’yi yakaladı. Kalabalık, kendisine sorulan sorulara cevap vermeyen E.K.S.’yi dövmeye başladı. Bu sırada bir esnaf, şüpheliyi öfkeli kalabalıktan kurtarıp iş yerine kaçırdı, polise haber verdi. İhbar üzerine gelen polis ekipleri, esnafın iş yerine sakladığı E.K.S.’yi gözaltına aldı.

Polis ekiplerinin uyarısı üzerine kalabalık dağıldı. İş yerinden çıkarılan E.K.S., işlemleri için emniyete götürüldü.

Şüphelinin mahalleli tarafından dövülme anı, cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
7 yaşında tüm saçları döküldü! Yapılan sürprizle hayata yeniden bağlandıDünyada güzel insanların olduğunu bir kez daha kanıtladılar! 7 yaşında tüm saçları dökülen küçük kız, annesiyle sık sık gittiği simitçide kendisi için sıradan bir gün olacağını düşünürken, dükkân sahibi karı - kocanın söyledikleriyle hayatının en güzel günlerinden birini yaşadı…

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler