Geri Dön

Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında? Survivor'ın ağır şartları Evrim Keklik'i ağlattı!

Survivor başlamadan sürpriz olaylar yaşanmaya devam ediyor. Survivor Gönüllüler takımında yer alan Evrim Keklik ile ilgili yarışma başlamadan önce bir video paylaşan Acun Ilıcalı ilk defa böyle bir şey yaşadığını ifade etti. Yayınlanan videoda yarışmacı Evrim Keklik'in gözyaşlarına boğulduğu ve ada şartlarının çok zor olduğunu ifade ediyor! Peki Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında?

Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında? Survivor'ın ağır şartları Evrim Keklik'i ağlattı!

Evrim Keklik Survivor ilk bölümü daha yayınlanmadan Survivor yarışmasında en fazla konuşulan isim oldu. Acun Ilıcalı tarafından paylaşılan görüntüler kısa süre içerisinde sosyal medyada yayıldı. Survivor Gönüllüler takımında yer alan Evrim Keklik'in Survivor'ın ada şartlarının çok ağır olduğu ve gözyaşlarına hakim olamadığı videoda görülebiliyor. Peki Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında?

EVRİM KEKLİK KİMDİR?

Survivor 2020 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Evrim Keklik kensini şu şekilde tanımlıyor;

Merhaba, ben Evrim Keklik 29 yaşındayım. İstanbul'da doğdum ilkokul 1. sınıfta Fenerbahce Spor Kulübü'nde voleybola başladım ve 10 yıl boyunca devam ettim. Sonrasında Galatasaray voleybol takımına transfer oldum ve 1 yıl sonra oradan da Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transferim gerçekleşti. Omzumda oluşan sakatlıktan dolayı tedavilerim uzun sürdü ve voleybola ara vermek zorunda kaldım bu sırada Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünde eğitimime devam ettim. Üniversite de 4 yıl yüzdüm ve 3. kademe yüzme antrenörü olarak mezun oldum. Üniversite eğitimim 7 yıl sürdü. İstanbul'a ailemin yanına 2017 yılında geri döndüm ve sualtı hokeyi ne başladım 1 yıldır bu spor ile ilgilenmekteyim ve bir spor kulübünde yuzme antrenörlüğüne de devam ediyorum.

 

Hurda deposunda çıkan 2 saatte söndürüldüAntalya'nın Serik ilçesinde, bir hurda deposunun arka kısmında çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin 2 saatlik müdahalesi ile söndürüldü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber