Geri Dön
GündemFahriye Evcen ile Burak Özçivit bu halleri şaşırttı!

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit bu halleri şaşırttı!

El ele alışveriş yapan Burak Özçivit ile Fahriye Evcen çifti Özcan Deniz ile pişti olacaktı ki... Fahriye Evcen'e ait araç ile direksiyona geçen Burak Özçivit, oradan ayrıldı. Çiftin bu kaçamak halleri ise çevredekileri şaşırttı..

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit bu halleri şaşırttı!

Burak Özçivit - Fahriye Evcen çifti, dün akşam İstinye Park'ta el ele alışveriş yaptı. Akşam saatlerinde AVM'ye gelerek alışveriş yapan çift, önce yemek yedi. Ardından mağazaları dolaştı. Bu sırada AVM'ye Fahriye Evcen'in eski sevgilisi Özcan Deniz geldi.

Kısa süreli aralıklarla aynı yerlerde bulunan Fahriye - Burak çiftiyle, Özcan Deniz'in pişti olmasına ramak kaldı. Fahriye Evcen'e ait araç ile oradan ayrıldı. Direksiyona geçen Burak Özçivit, kendisini görüntüleyen gazetecilere gülümserken, Fahriye Evcen ise cipinin direksiyonunu sevgilisine emanet etti.

DÜĞÜNE BİLE GİTMEDİLER

İki hafta önce Fahriye Evcen ile Burak Özçivit çifti, Özcan Deniz'le karşılaşmamak için adeta Şampiyonlar Ligi gibi olan Burak Sağyaşar ve Hatice Şendil'in düğününe bile katılmamıştı.

Taraflar geçen haftalarda da Kazakistan sinemalarında karşı karşıya gelmiş, Özcan Deniz "Sevimli Tehlikeli", Burak Özçivit ise Fahriye Evcen'le başrolünü paylaştığı "Aşk Sana Benzer" filmiyle aynı dönemde Kazak seyircilerle buluşmuştu.

FAHRİYE EVCEN KİMDİR?

4 Haziran 1986 doğumlu olan Fahriye Evcen, Yaprak Dökümü dizisindeki Necla rolüyle ün kazanmıştır. Almanya doğumlu olan güzel yıldız Almanya Düsseldorf Heinrich-Heine Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde okurken dizi teklifleri alınca, okulu dondurup annesiyle birlikte İstanbul'a yerleşti. Fahriye Evcen ilk sinema deneyimini 11 Nisan 2008 tarihinde yayınlanan Cennet filminde başrol oyuncusu olarak yaşamıştır, aynı sene Aşk Tutulması filminde başrol oynamıştır. Almanya'daki üniversite eğitimini tamamlamayan Evcen, Boğaziçi Üniversitesi'nde tarih bölümünden mezun olmuştur. Yapımcılığını TİMS Productions'ın yaptığı Çalıkuşu'nda Feride karakterine canlandırmıştır. Çalıkuşu'nda başrolü paylaştığı Burak Özçivit'le yeniden, bu sefer bir sinema filmi ''Aşk Sana Benzer'' ile beyazperdeye dönmüştür.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Düzce'de 2 motosiklet çapıştı, 2 kişi ağır yaralandıDüzce'de 2 motosikletin çarpışması sonucu 2 kişi ağır yaralandı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler