Geri Dön
GündemFatih Bulut kimdir, kaç yaşında? Fatih Bulut nereli?

Fatih Bulut kimdir, kaç yaşında? Fatih Bulut nereli?

Fatih Bulut, Çok Sevdim Yalan Oldu şarkısı ile popülerliği yakaladı. İrem Sak'ın fotoğraf paylaşım sitesi Instagram üzerinden Çok Sevdim Yalan Oldu şarkısı eşliğinde paylşatığı hikaye sayesinde kısa sürede popüler olan Fatih Bulut, asker eğlencesinde silahla 11 el ateş etmesin tepkilere yol açtı. Peki Fatih Bulut kimdir?

Fatih Bulut kimdir, kaç yaşında? Fatih Bulut nereli?

Fatih Bulut, Çok Sevdim Yalan Oldu şarkısı ile popülerliği yakaladı. Kayseri'li olan Fatih Bulut, düğünlerde şarkı söyleyerek geçimini sağlıyordu.

Ünlü oyuncu İrem Sak'ın Çok Sevdim Yalan Oldu şarkısı ile paylaştığı hikayenin ardından Fatih Bulut'un Çok Sevidm Yalan Oldu şarkısıda kısa süre içerisinde popüler oldu. 10 kardeşi olan Fatih Bulut, babasını kanser abisini ise kalp krizi sonucu kaybetti.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
17 Eylül 2021 koronavirüs tablosu ve aşı haritası belli oldu! Vakalar...Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu açıklandı. Sağlık Bakanlığı tarafından 17 Eylül 2021 koronavirüs tablosu paylaşıldı. Bakan Koca yaptığı açıklamada, " Can kaybımız dünkü kadar fazla değil. Vaka sayımız, içinde olduğumuz hareketlilik dönemini aynı ciddiyetle yansıtıyor. Bu durum, yakın günlerde vefat sayılarına yansımaya devam edecek. Tam doz aşımızı olup, tedbirlere uyarak salgına karşı gerekli mücadeleyi vermeliyiz." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner