Geri Dön

Ferhat İle Şirin 3. bölüm fragmanları | Ferhat İle Şirin konusu ve oyuncu kadrosu

Ferhat İle Şirin dizisi 3. yeni bölüm ile bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Ferhat İle Şirin dizisi 3. yeni bölümde Banu ile Ferhat'ın öpüştüğünü gören Şirin deliye dönüyor. Şirin'in Ferhat'a yönelttiği soru ise bu akşam ekrana gelecek yeni bölüme damga vuruyor. İşte Ferhat İle Şirin dizisi oyuncu kadrosu ve dizi hakkında tüm detaylar...

Ferhat İle Şirin 3. bölüm fragmanları | Ferhat İle Şirin konusu ve oyuncu kadrosu

Ferhat İle Şirin dizisi bu akşam 3. bölüm ile ekrana geliyor. Fox TV ekranında yayınlanan Ferhat İle Şirin dizisinde bu hafta Ferhat ile Banu'nun öpüştüğünü gören Şirin büyük hayal kırıklığı yaşıyor. İki kız kardeşin Ferhat'a olan aşkı Şirin, Banu Ferhat yüzleşmesi ile netlik kazanıyor. Peki Ferhat İle Şirin dizisinin oyuncu kadrosunda hangi isimler yer alıyor. Ferhat İle Şirin dizisi nerede çekiliyor?

FERHAT İLE ŞİRİN DİZİSİ 3. BÖLÜM FRAGMANI

FERHAT İLE ŞİRİN 3. BÖLÜM 2. FRAGMANI

FERHAT İLE ŞİRİN OYUNCU KADROU

Banu (Cansu Dere)

Ferhat (Tolga Sarıtaş)

Şirin (Leyla Tanlar)

Hüsrev (Yıldıray Şahinler)

Sadık (Ushan Çakır)

Hayriye (Işıl Yücesoy)

Salim (Şehsuvar Aktaş)

Şehnaz (Emel Çölgeçen)

Yiğit (Alican Barlas)

Sıla (Niha Gür)

FERHAT İLE ŞİRİN KONUSU

Kapalı Çarşı’nın en kudretli ailelerinden Karalı’ların son temsilcisi Banu, babasından miras kalan işini, soyadını, yuvasını her şeyin önünde tutan güçlü bir kadındır. Ailesinden kalan, gözü gibi baktığı tarihi köşkün tadilatı için kapısını çalan marangoz Ferhat ile görüşür.
Başlarına gelen talihsiz bir olay onları yeniden karşılaştırır. Zengin ve görkemli hayatlarının içinde yapayalnız olan iki kardeş, Banu ve Şirin; kendi halinde, mütevazı bir marangoz olan Ferhat’ın hayatlarını değiştireceğinden habersizdir.

Ailesini yıllar önce trajik bir olay ile kaybeden Ferhat’ı, ömrünü kardeşi Şirin’e adayan Banu’yu, hapsolduğu altın kafesin içinde çırpınan Şirin’i artık yeni bir hayat beklemektedir. İki farklı dünyanın çarpıştığı, Ferhat’ın Şirin ve Banu Karalı ile yollarının kesiştiği o an, efsanevi bir aşkın fitilini ateşleyecektir. Aşılması imkânsız dağlarla, engellerle dolu olan bu aşk, herkesin kalbi ile sınanacağı zorlu bir sınava dönüşecektir.

FERHAT İLE ŞİRİN NEREDE ÇEKİLİYOR? KARALI KÖŞK NEREDE?

Ferhat ile Şirin'İn çekildiği yer olan Karalı Köşk, daha önce İstanbullu Gelin dizisinin çekildiği Boranlar Konağı ile aynı yer. Dizilerde kullanılmak üzere bir fabrikanın içerisinde tasarlanan bu köşk, birçok filmin çekildiği Beykoz Kundura Fabrikası içerisinde yer alıyor.

Gündüz vakti alkol alıp kavga ettiler!Samsun’da gündüz vakti parkta alkol alarak kavga eden 1'i kadın 3 kişi ortalığı birbirine kattı. Çevredeki vatandaşlar ise durumu polise bildirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber