Geri Dön

FETÖ’cü 4 subay daha itirafçı oldu

Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler’in koruma subayı Yüzbaşı Burak Akın’ın Fetullahçı Terör Örgütü’ne (FETÖ) ilişkin itiraflarda bulunup etkin pişmanlıktan yararlanarak serbest kalmasının ardından Kara Kuvvetleri Komutanlığı ile Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’ndan dört muvazzaf subayın daha emniyete teslim olduğu anlaşıldı. Subayların, etkin pişmanlıktan yararlanmak istediklerini söylediği öğrenildi.

FETÖ’cü 4 subay  daha itirafçı oldu

Edinilen bilgiye göre, Kara Kuvvetleri Komutanlığında görevli bir yarbay ve bir binbaşı ile Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’nda görevli iki yarbay polise teslim oldu. FETÖ mensubu olduklarını beyan eden subayların, etkin pişmanlıktan yararlanmak için emniyete başvurduğu öğrenildi. Subayların, Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi’nde işlemlerinin devam ettiği bildirildi.
l ANKARA AA

Corona virüsü atlatan Binali Yıldırım ve eşi Şanlıurfa'da fıstık hasadına katıldıEski Başbakan ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, bir süre önce yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testlerinin eşiyle birlikte negatif çıkmasına ilişkin, "Nöbetimizi Semiha Hanım'la beraber tamamladık, bu belayı da defettik ve hemen sonrasında da bu ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Rabb'im bütün milletimizi insanlığımızı bu beladan korusun." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber