Geri Dön

FETÖ soruşturmasında 15 şüpheliye gözaltı

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın FETÖ’ye yönelik “ankesörlü telefon” soruşturması kapsamında dokuzu halen komiser yardımcısı olarak görev yapan toplam 24 kişi hakkında gözaltı kararı verildi.

Aralarında eski emniyet mensuplarının da bulunduğu 15 kişi gözaltına alındı. Tokat’ta yürütülen FETÖ soruşturması kapsamında Turhal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde İngilizce öğretmeni olan ve KHK ile meslekten ihraç edilen N.S, polis ekiplerince gözaltına alındı. Örgüt bünyesinde amir ve başkomiser eşlerine sohbet verdiği belirlenen zanlı, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Mahkemece adli kontrol şartı uygulanarak serbest bırakılan N.S’nin, sohbet ablalığı yaptığını itiraf ettiği ve etkin pişmanlık hükümlerinden yararlanarak itirafçı olduğu öğrenildi.

Erzincan’da ‘Avanak Apti’ filmi gerçek oldu, caddeye para saçtıKemal Sunal'ın ‘Avanak Apti’ filmi Erzincan’da gerçek oldu. Kent merkezinde bulunan kafenin 2. katında oturan bir kişi sinirlenip yüklü miktarda parayı havadan yere saçtı. Adeta gökten yağan paraları vatandaşlar toplamak için birbirleriyle yarıştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber