Geri Dön

Fibabanka çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - 2020 Fibabanka mağazaları kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor?

Fiba Grup bünyesine 27 Aralık 2010 tarihinde katılan Fibabanka, "Anlarız hızla, çözeriz hızla" misyonu ve müşterilerinin ayağına giden banka anlayışıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Peki Fibabanka çalışma saatleri neler? Fibabanka mağazaları kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor?

Fibabanka çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - 2020 Fibabanka mağazaları kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor?

Fiba Grup bünyesine 27 Aralık 2010 tarihinde katılan Fibabanka, İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya başta olmak üzere Türkiye'de toplam 64 şubesi ve yaklaşık 1.600 çalışanı ile kurumsal, ticari, KOBİ, bireysel, tarım ve özel bankacılık alanlarında faaliyet göstermektedi

FİBABANKA MESAİ SAATLERİ

Fibabanka şubelerinin mesai saatleri hafta içi her gün sabah saat 09.00'da başlıyor. Saat 12.30-13.30 arasında öğle molası veren şubeler akşam saat 17.00'ye kadar mesaiye devam ediyor. Fibabanka hafta sonları, resmi tatil günlerinde ve bayram tatillerinde kapalıdır.

FİBABANKA ÇAĞRI MERKEZİ

Fibabanka çağrı merkezine 444 88 88 numarasından ulaşabilirsiniz. Telefon bankacılığına ise 0850 222 77 77 numarasından arayabilirsiniz.

 

 

İdlib'te rejim hedefleri etkisiz hale getirildiTürk Silahlı Kuvvetleri, İdlib'te Türk askerine yönelik saldırının ardından tespit edilen hedefleri vurmaya devam etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber