Geri Dön
GündemGalataport nerede, konumu neresi? Survivor canlı yayını ve finali yapılacak olan Galataport hangi semtte?

Galataport nerede, konumu neresi? Survivor canlı yayını ve finali yapılacak olan Galataport hangi semtte?

Galataport ile ilgili detaylar merak konusu. Survivor 2021'de final gününe gelindi. Dün Galataprot'ta yapılan canlı yayında Survivor finaline kalan 2 isim İsmail ve Poyraz oldu. Peki Galataport nerede, hangi semtte?

Galataport nerede, konumu neresi? Survivor canlı yayını ve finali yapılacak olan Galataport hangi semtte?

Galataport ile ilgili araştırmalar arttı. Survivor finali heyecanla bekleniyor. Survivor finali bu akşam Galataport'ta yapılacak. Canlı yayında şampiyon belli olacak. Peki Survivor canlı yayını yapılan Galataport nerede?

GALATAPORT NEREDE?

Galataport İstanbul İstanbul Karaköy Vapur İskelesi ile Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fındıklı Kampüsü’ne ait bina arasındaki sahil şeridinde yer alan bir destinasyon projesidir. Boğaz kenarında 1.2 km’ye sahip sahil şeridinde yer alan eşsiz kruvaziyer limanı, seçkin bir otel markası, kafeleri, restoranları, butik mağazaları, ofisleri ve iki önemli sanat müzesiyle dünyanın en önemli destinasyon projeleri arasında yer alıyor.

Adalet Bakanı Gül'den yangın açıklamasıAdalet Bakanı Abdulhamit Gül, çıkan yangınlarla ilgili açıklama yaptı. Gül, "Cennet vatanımızda çıkan yangınların kaynağı ve sebebi başsavcılıklar tarafından her yönüyle araştırılmaktadır" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet