Geri Dön

Gazetecilerin karikatürleri

Türk karikatürünün usta isimlerinden biri olan Tan Oral, görsel ve yazılı medyanın ünlü isimlerini yeni sergisinde bir araya getiriyor.

Gazetecilerin  karikatürleri

Sanatçı, 19 Mart’tan itibaren Schneidertempel Sanat Merkezi’nde izlenebilecek olan “Memnuniyetsizler” adlı sergisinde 261 gazetecinin karikatürünü sunuyor. Sergide Cengiz Çandar’dan, Enver Aysever’e, Ayşenur Arslan’dan, Mümtaz’er Türköne’ye, Meral Tamer’den Derya Sazak’a, Mehmet Altan’dan Tuluhan Tekelioğlu’na, Taha Akyol’dan Engin Ardıç’a uzanan pek çok portre yer alıyor. Tan Oral 1 Nisan’a kadar izlenebilecek olan sergisiyle ilgili olarak şunları söylüyor: “Evlerimize, masalarımıza konuk olan, o kadar çok tanıdığımız yüz var ki medyada. Tabii ki serginin adı ‘Memnuniyetsizler’ oldu.”

Bursa’da şafak operasyonu! Mahalle ablukaya alındıBursa'da 600 polisle şafak saati dev uyuşturucu operasyonu gerçekleştirildi. Drone destekli yapılan operasyonda şehir adeta abluka altına alınırken, kapıların koçbaşlarıyla kırıldı. Operasyona Özel Harekat, Narkotim, Çevik Kuvvet, Yunus, Asayiş ekiplerinden oluşan 600 polis görev alırken, çok sayıda şüpheli gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber