Geri Dön
GündemGelin odasını su bastı olanlar oldu! Evden elbise getirttiler

Gelin odasını su bastı olanlar oldu! Evden elbise getirttiler

Fotoğraf ve video ekipmanlarını yangın musluğuna asan fotoğrafçı gelin ve damadın en güzel günlerini kabusa çevirdi. Yangın musluğunun patlaması sonrası Özlem-Mustafa Kanık çifti fotoğrafçı Özkan Taşkıran’a 12 bin liralık tazminat davası açtı. İşte haberin ayrıntıları...

Gelin odasını su bastı olanlar oldu! Evden elbise getirttiler

İstanbul’da yaşayan Özlem ve Mustafa Kanık çifti, 1 Eylül 2020 günü dünya evine girecekti. Düğün salonu ile anlaşıldı, fotoğraf işini de 7 bin lira karşılığında düğün fotoğrafçısı Özkan Taşkıran üstlendi. Taşkıran düğünden hemen önce ekipmanlarını gelin odasındaki yangın musluğuna astı. Kimsenin olmadığı sırada yangın musluğu ağırlığa dayanamayarak patladı ve gelin odası sular içinde kaldı.

BÜYÜK HAYAL KIRIKLIĞI

Hürriyet'ten Özge Eğrikar'ın haberine göre; İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne avukatları Eyüp Can aracılığıyla başvuran Özlem ve Mustafa Kanık, gelinlik konseptiyle uyumlu olan damatlığı kullanamadıkları için büyük hayal kırıklığı yaşadıklarını belirtti. Anne ve babalarının kıyafet telaşına düştükleri için gelen misafirlerle ilgilenemediklerini öne süren çift, yaşanan kargaşada anlaştıkları dış mekân, düğün konvoyu ile düğün salonuna giriş video ve fotoğraflarının da çekilemediğini belirtti.

Çiftin iddiasına göre, 80 adet fotoğraf için daha sonrasına çekim sözü veren Özkan Taşkıran bu sözünü de yerine getirmedi. Yaşadıkları olumsuzlukların gelin ve damat üzerinde ciddi bir acı, elem ve üzüntüye neden olduğunu belirten avukatları, 2 bin lira damatlık bedeli ile 10 bin lira manevi tazminatın faiziyle birlikte düğün fotoğrafçısından tahsilini istedi.

Olayda damadın kıyafeti de baştan aşağı ıslandı. Damat evden getirttiği bir takım elbiseyle düğüne katıldı.

 

Ehliyetsiz sürücü kazaya neden olduElazığ'da, 16 yaşındaki ehliyetsiz sürücünün kırmızı ışık ihlali nedeniyle meydana gelen trafik kazasında, 2 kişi yaralandı. Kazaya yol açan ehliyetsiz sürücü kaçmak isterken bekçiler tarafından yakalandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet