Geri Dön
GündemGelinim Mutfakta kim elendi? Gelinim Mutfakta yarışmasında 5 altın bileziğin sahibi kim oldu?

Gelinim Mutfakta kim elendi? Gelinim Mutfakta yarışmasında 5 altın bileziğin sahibi kim oldu?

Kanal D ekranında yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmasında gelinler bugün Sütlü Sarma Kadayıf yaptı. Hafta içi her gün ekrana gelen Gelinim Mutfakta yarışmasında gelinler mutfaktaki hünerlerini sergilerken kayınvalideler ise kendi gelinlerinin yaptığı yemekleri tahmin etmeye çalışıp en yüksek puanı kendi gelinlerine vermeye çalışıyor. Gün sonunda birinci olan gelin Çeyrek altının sahibi oluyor. Haftanın finalinde en yüksek puan alan gelin 5 altın bileziğin sahibi olurken en düşük puan alan gelin ve kayınvalide yarışmaya veda ediyor. Peki Gelinim Mutfakta yarışmasında kim elendi. 5 altın bileziğin sahibi hangi gelin oldu?

Gelinim Mutfakta kim elendi? Gelinim Mutfakta yarışmasında 5 altın bileziğin sahibi kim oldu?

Ekranların sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta yarışmasında bugün haftanın finali gerçekleştiriliyor. Hafta içi her gün Kanal D ekranında izleyici ile buluşan Gelinim Mutfakta yarışmasında her gün farklı yemeklere yaparak mutfaktaki hünerlerini sergileyen gelinler gün sonunda en yüksek puanı aldıkları takdirde çeyrek altının sahibi oluyor. Kayınvalideler hafta boyunca yapılan yemekleri gün gün puanlayıp kendi gelinlerinin yaptıkları yemekleri tahmin etmeye çalışıp en yüksek puanı kendi gelinlerine vermeye çalışıyor. Peki Gelinim Mutfakta yarışmasında bu hafta kim elendi? 5 altın bileziğin sahibi hangi gelin oldu?

 GELİNİM MUTFAKTA ÇEYREK ALTINI KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta yarışmasında çeyrek altını Ayça kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA KİM ELENDİ?

Gelinim Mutfakta yarışmasında bu hafta en düşük puanı alan yarışmacı Nihan ve Nurcan yarışmaya veda etti.

GELİNİM MUTFAKTA BEŞ BİLEZİĞİ KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta yarışmasında 5 bileziği Burçin kazandı.

'Evin önünde neden durdunuz' diyen aile saldırıya uğradı!Burdur’da Veli Tural (37) ve ailesi, motosikletle evin önüne gelen 2 kişiye 'Neden durdunuz, ne yapıyorsunuz?' diye sorunca tartışma çıktı. Tartışmanın ardından bölgeden ayrılan 2 kişi, bir süre sonra kalabalık bir grupla gelip Veli Tural (37) ile babası, annesi, kardeşi ve yeğenini darbetti. Güvenlik kamerasına da yansıyan olayla ilgili Tural, "Bizi linç ettiler, saldırdılar. Savunmak için kendimizi eve kilitledik" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet