Geri Dön
GündemGenç muhtar kazada yaşamını yitirdi

Genç muhtar kazada yaşamını yitirdi

Afyonkarahisar’da mahalle muhtarı Sergen Göktaş (24) geçirdiği trafik kazası sonrası ağır yaralı halde götürüldüğü hastanede hayatını kaybetti. Aynı araçta bulunan arkadaşı Muammer Kıyar ise hafif yaralandı.

Genç muhtar kazada yaşamını yitirdi

31 Mart 2019 tarihinde yapılan seçimlerde Dumlupınar Mahalle muhtarı seçilen harita mühendisi Sergen Göktaş, dün akşam saatlerinde Afyonkarahisar- Çay çevreyolunda kendisinin kullandığı 20 U 4444 otomobille geçirdiği kaza sonucu yaralandı. Afyonkarahisar Devlet Hastanesi'ne götürülen Sergen Göktaş, gece saatlerinde vefat etti. Aynı araçta bulunan arkadaşı Muammer Kıyar ise hafif yaralandı.

Genç muhtarın ölümü ilçede büyük üzüntüye neden olurken, yakın arkadaşı olan Aşağı Mahalle Muhtarı Uğur Poyraz, "Çalışkan, güler yüzlü bir arkadaştı. Koyu bir Beşiktaş taraftarıydı. Ailesi Beşiktaş taraftarı olduğu için efsane futbolcu ve teknik direktör Sergen Yalçın'ın adını koymuş. Aynı zamanda Çay Beşiktaşlılar Derneği'nin de başkanıydı. Sergen ile yapacak daha çok işlerimiz vardı. Elim bir trafik kazasında kaybettik. Mekanı cennet olsun. Ailesine ve Çay ilçesine başsağlığı diliyorum" dedi.

 

 

 

 

 

Katlettiği eşini 7 yaşındaki kızlarını öldürmekle tehdit etmişHatay'ın Erzin ilçesinde boşanma aşamasındaki eşi Ebru Kara (30) ile kayınpederi Ali Dik'i (58) pompalı tüfekle öldürüp kaçan Cabbar Kara'nın (35), eşini ikna etmek için kendi kızlarını öldürmekle tehdit ettiği ortaya çıktı. Olayda kolu kırılan Ebru Kara'nın annesi Eşe Dik, (56), "Kızımı barışmaya ikna etmek için kendi kızını öldürmekle tehdit etti. Yine de kabul etmeyince bu kez hem kızımı hem eşimi öldürdü" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet