Geri Dön

Gez... Çek... Yaz...

Seyahatlerinizden fotoğraflarınızı, yazılarınızı gönderin yayımlayalım: facebook.com/milliyetrota, twitter.com/milliyetrota, instagram.com/milliyetrota, rota@milliyet.com.tr

Gez... Çek... Yaz...

Osmanlı köyü

Seda Tankız: Bursa’yı ilk kez ziyaret ettim ve çok sevdim. İlk durağım bir Osmanlı köyü olan Cumalıkızık’tı. Buranın tarihi dokusu, yeşil bahçeleri, cumbalı evlerin güzelliği, insanlarının samimiyeti, sıcak karşılaması, sizi köye tekrar getirecektir. Kimler köy gezmesi seviyor?

Gez... Çek... Yaz...

Yükseklik korkum mu var?

Gez... Çek... Yaz...
Selen Özcan: Burası Amerika’daki Zion Kanyonu. Yükseklik korkum yok ama buraya çıkarken ‘Acaba yüksekten korkuyorum da haberim mi yok’ dediğimi hatırlıyorum. Her şeye rağmen çok özledim.

Bir skandal görüntü daha ortaya çıktı! Babası küçük kız çocuğuna sigara içirdiSon dakika haberine göre, dün canlı yayında 3 yaşındaki kuzenine sigara içirmeye çalışan genç kızın görüntülerinin ardından bir skandal görüntü daha ortaya çıktı. Bu kez de 2 yaşlarındaki bir kız çocuğun babası olduğu iddia edilen kişi küçük çocuğa sigara içirip görüntülerini sosyal medyadan paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber