Geri Dön
GündemGez... Çek... Yaz...

Gez... Çek... Yaz...

Seyahatlerinizden fotoğraflarınızı, yazılarınızı gönderin yayımlayalım: facebook.com/milliyetrota, twitter.com/milliyetrota, instagram.com/milliyetrota, rota@milliyet.com.tr

Gez... Çek... Yaz...

Osmanlı köyü

Seda Tankız: Bursa’yı ilk kez ziyaret ettim ve çok sevdim. İlk durağım bir Osmanlı köyü olan Cumalıkızık’tı. Buranın tarihi dokusu, yeşil bahçeleri, cumbalı evlerin güzelliği, insanlarının samimiyeti, sıcak karşılaması, sizi köye tekrar getirecektir. Kimler köy gezmesi seviyor?

Gez... Çek... Yaz...

Yükseklik korkum mu var?

Gez... Çek... Yaz...
Selen Özcan: Burası Amerika’daki Zion Kanyonu. Yükseklik korkum yok ama buraya çıkarken ‘Acaba yüksekten korkuyorum da haberim mi yok’ dediğimi hatırlıyorum. Her şeye rağmen çok özledim.

Bağcılar’da 6 mekana kumar baskını: 95 kişiye 329 bin 555 lira para cezası kesildiBağcılar'da koronavirüs nedeniyle uygulanan tam kapanmada denetimlerini sürdüren İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kapalı olması gereken 3 kafe, 2 kıraathane ve bir derneğe baskın yaptı. Baskınlar sonucu, sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ederek, mekanlarda kumar ve oyun oynayan 95 kişiye toplam 329 bin 555 lira para cezası kesildi. 4 kişinin gözaltına alındığı denetimlerde ruhsatsız olduğu öğrenilen 6 mekan mühürlendi. Ayrıca, bir adreste ruhsatsız tabanca ele geçirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet