Geri Dön
GündemGiresun'da bir kişi 35 yıllık eşini öldürüp intihar etti!

Giresun'da bir kişi 35 yıllık eşini öldürüp intihar etti!

Giresun'un Çanakçı ilçesinde 35 yıllık eşini bıçaklayarak öldürdükten sonra intihar eden şahıs ve karısı aynı mezarlıkta toprağa verildi.

Giresun'da bir kişi 35 yıllık eşini öldürüp intihar etti!

Bir süre önce şiddetli geçimsizlik nedeniyle tartışan karı-kocanın kavgası adliyeye intikal etmesi sonucunda Ali Kodalak’a evden uzaklaştırma cezası verildi. Önceki gece geri dönen koca Ali Kodalak merdivenle balkona oradan da içeri girerek önce karısı Çakır Kodalak’ı bıçakla öldürdü ardından kendini asarak intihar etti. Görele Cumhuriyet Savcılığı’nın olay yerinde yaptığı ilk incelemenin ardından Çakır Kodalak ve Ali Kodalak’ın cenazeleri Trabzon Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Buradaki işlemleri tamamlanan Çakır Kodalak ve Ali Kodalak ilçenin Karabörk köyündeki aile kabristanlığında toprağa verildi.

İSTANBUL'DAKİ CORONA VİRÜS SALGININDAN KÖYLERİNE GELMİŞLER

Ali ve Çakır Kodalak çiftinin yaklaşık 35 yıllık evli oldukları ve üç çocukları bulunduğu öğrenildi. Kodalak çiftinin İstanbul'da yaşadıkları ve pandemi sürecinde virüs salgını nedeniyle Çanakçı'nın Karabörk köyüne geldikleri belirtildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 

 

Baykar Akıncı PT-3, yüksek irtifa ve yüksek hız testlerini başarıyla tamamladı.Baykar Akıncı PT-3, yüksek irtifa ve yüksek hız testlerini başarıyla tamamladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet