Geri Dön
GündemGözlerine inanamadı! Bozayıyı yüzerken görüntüledi

Gözlerine inanamadı! Bozayıyı yüzerken görüntüledi

Türkiye’yi etkisi altına alan kavurucu sıcaklar insanlar kadar doğada yaşayan hayvanları da olumsuz yönde etkiledi. Erzurum'da baraj gölüne giren bir ayının dakikalarca yüzerek suyun keyfini çıkardığı anlar görüntülendi.

Erzurum'un İspir ilçesinin Güllübağı Barajı'nda görevli bir işçi, suda yüzen ayıyı görünce cep telefonu ile çekmeye başladı. Serinlemek için girdiği suda uzun süre yüzen bozayı, daha sonra gözden kayboldu.

Bölgede bugüne kadar birçok ayı gördüğünü ancak yüzen ayıya ilk kez rastladığını söyleyen özel güvenlik görevlisi Mürsel Polat, "Dağdan bir ayının geldiğini gördüm. Onu izlerken baraj gölüne girdiğini gördüm. Bir av yakaladığını düşündüm ve köprünün üzerine çıkıp batığımda yüzdüğünü görünce şaşırdım. Bir süre yüzdükten sonra gözden kaybettim" diye konuştu.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Polisin 'dur' ihtarına uymayan araçtakiler kaçamadıKayseri'de, polisin 'dur' ihtarına uymayarak, kiraladıkları hafif ticari araçla kaçmaya çalışan 3 kişi, kovalamaca sonucu yakalandı. Araçtakilerin birinin üzerinde uyuşturucu madde ele geçirilirken, 3 kişi gözaltına alındı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler