Geri Dön

Guinnes Dünya Rekorlarına göre 2.7 metre uzunluğunda ve yaklaşık 60 ton ağırlığında olan, bilinen en büyük gök taşı nerede bulunmuştur?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Guinnes Dünya Rekorlarına göre 2.7 metre uzunluğunda ve yaklaşık 60 ton ağırlığında olan, bilinen en büyük gök taşı nerede bulunmuştur? sorusu yarışmacıya yöneltildi. PekiGuinnes Dünya Rekorlarına göre 2.7 metre uzunluğunda ve yaklaşık 60 ton ağırlığında olan, bilinen en büyük gök taşı nerede bulunmuştur?

Guinnes Dünya Rekorlarına göre 2.7 metre uzunluğunda ve yaklaşık 60 ton ağırlığında olan, bilinen en büyük gök taşı nerede bulunmuştur?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Guinnes Dünya Rekorlarına göre 2.7 metre uzunluğunda ve yaklaşık 60 ton ağırlığında olan, bilinen en büyük gök taşı nerede bulunmuştur? sorusu soruldu. Peki Guinnes Dünya Rekorlarına göre 2.7 metre uzunluğunda ve yaklaşık 60 ton ağırlığında olan, bilinen en büyük gök taşı nerede bulunmuştur?

CEVAP: Dünyanın en büyük gök taşı Namibya'da bulunmuştur. Namibya Afrika kıtasında yer almaktadır.

Aleyna Çakır olayında Ümitcan Uygun'un annesi Gülay Uygun ölü bulunduAnkara'da, Aleyna Çakır'ın evde ölü bulunması olayı ile ilgili gözaltına alınıp serbest bırakılan Ümitcan Uygun'un annesi Gülay Uygun (48), silahla başından vurulmuş halde dağlık alanda ölü bulundu. Yapılan ilk incelemede Gülay Uygun'un, intihar notu bırakarak yaşamına son verdiği belirlendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber