Geri Dön

Guinnes Dünya Rekorlarına göre M.Ö 1400'lerde Mısır'da yaşayan ve tarihte adı bilinen en eski kedi olan Nedjem'in adının anlamı nedir?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Guinnes Dünya Rekorlarına göre M.Ö 1400'lerde Mısır'da yaşayan ve tarihte adı bilinen en eski kedi olan Nedjem'in adının anlamı nedir? sorusu yöneltildi. Peki Guinnes Dünya Rekorlarına göre M.Ö 1400'lerde Mısır'da yaşayan ve tarihte adı bilinen en eski kedi olan Nedjem'in adının anlamı nedir? İşte sorunun yanıtı...

Guinnes Dünya Rekorlarına göre M.Ö 1400'lerde Mısır'da yaşayan ve tarihte adı bilinen en eski kedi olan Nedjem'in adının anlamı nedir?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Guinnes Dünya Rekorlarına göre M.Ö 1400'lerde Mısır'da yaşayan ve tarihte adı bilinen en eski kedi olan Nedjem'in adının anlamı nedir?sorusu yöneltildi. Peki Guinnes Dünya Rekorlarına göre M.Ö 1400'lerde Mısır'da yaşayan ve tarihte adı bilinen en eski kedi olan Nedjem'in adının anlamı nedir?

CEVAP: Şeker 

Önce dövdüler sonra kaçırdılar! Feci dayak kameradaBursa'da bir kişi alacak verecek meselesi yüzünden bir yıkama istasyonunda kameraların önünde feci şekilde dövüldü, sonra kaçırıldı. Arabaya bindirilen kişi kurtulmak için seyir halindeki araçtan atladı ancak arkadan gelen başka bir aracın altında kalarak ağır yaralandı. Darp ve kaçırma anları kameraya yansırken, polis geniş çaplı soruşturma başlattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber