Geri Dön
GündemGülcan Arslan kimdir? Gülcan Arslan kaç yaşında?

Gülcan Arslan kimdir? Gülcan Arslan kaç yaşında?

Oyuncu Gülcan Arslan şu sıralarda Bodrum'da tatilinde! Genç oyuncunun teknede yaşadığı zor anlar objektiflere yansıdı. Bir türlü halatı denizden çıkaramayan Gülcan Arslan'ın imdadına arkadaşı yetişti. Peki güzel oyuncu Gülcan Arslan kimdir?

Gülcan Arslan kimdir? Gülcan Arslan kaç yaşında?

Güzel oyuncu Gülcan Arslan şu sıralarda Bodrum tatilinin tadını çıkarıyor. Bodrum tatili sırasında Gülcan Arslan'ın teknede yaşadığı zor anlar objektiflere yansıdı. Peki Gülcan Arslan kimdir?

GÜLCAN ARSLAN KİMDİR?

Gülcan Arslan 1 Mayıs 1986 yılında Sakarya’nın Karasu ilçesinde dünyaya gelmiştir. 31 yaşında olan güzel oyuncu 1.72 cm boyunda, yeşil gözlü ve kumraldır. Gülcan Arslan, ailesinin üç çocuğundan en küçük olanıdır.

Videoyu Oynat
Ortaokul eğitimini başarı ile tamamlayan Arslan, lise eğitimini almak için Sakarya’dan ayrılmıştır. Bu dönemlerde oyunculuk ile ilgili hayali olmayan oyuncu liseyi bitirdikten sonra Almanya’da yaşayan ablasının yanına gitti. Üniversite eğitimi için hazırlanan Gülcan Arslan ablasının oyunculuk ile ilgili telkinlerini dinleyerek Türkiye’ye geri dönüş yapmıştır.

Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde düzenlenen sınavları kazanan Gülcan Arslan oyunculuk üzerine eğitimiler almıştır. oyunculuk kariyerine ilk olarak TRT1 ekranlarında yayınlanan ”Sardunya Sokak” adlı dizide başlamıştır. Daha sonra 2008 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan ”Sınıf” adlı dizide oynayan güzel oyuncu yine 2008 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan ”Hepimiz Birimiz İçin” adlı dizide rol aldı.

Gülcan Arslan kimdir Gülcan Arslan kaç yaşında

Aynı yıl ATV ekranlarında yayınlanan ”Gurbet Kuşları” adlı dizide oynadı. 2009 yılında TRT1 ekranlarında yayınlanan ”Kafkas” adlı dizide boy gösterdi. 2010 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan ”Kahramanlar” adlı dizide oynadı. İlk baş rolünü ”Her Şeye Rağmen” dizisinde oynamıştır. En büyük çıkışını Bülent İnal ile birlikte rol aldığı 2012 yılında Star TV ekranlarında yayınlan "Bir Çocuk Sevdim” adlı dizi ile yapmıştır.

Ardından 2013 yılında 8. sezonuna başlayan Arka Sokaklar dizisinde 1 sezon Komiser Leyla Açıkalın karakterini canlandırdı. 2014 yılında yeni başlayan Günahkar dizisinde Saliha karakterini canlandırdı. Star TV'de yayınlanmaya başlayan Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinde 14 bölüm Fahriye Sultan'ı canlandırdı. En son 12 Ocak 2017'de Atv'de yayınlanmaya başlayan Ölene Kadar adlı dizide Engin Akyürek ve Fahriye Evcen ile başrolü paylasan oyuncu "Beril" karakterini canlandırdı.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Selçuk Bayraktar gençlerin çağrısına sessiz kalmadı: ''Konum atın geliyorum''Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) Mütevelli Heyeti Başkanı ve TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde TEKNOFEST kapsamında TÜBİTAK, Bilişim Vadisi ve HAVELSAN iş birliğiyle bu yıl 4'üncüsü düzenlenen Robotaksi Binek Otonom Araç Yarışması'nda öğrencilerin yaptığı araçları inceledi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner