Geri Dön
GündemGülce Kahtalı kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye finalisti

Gülce Kahtalı kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye finalisti

O Ses Türkiye'de bugün final heyecanı var. Büyük bir rekabete sahne olan ve 6 kişinin finale kaldığı isimlerden biri de Beyaz'ın takımından Gülce Kahtalı oldu. Peki O Ses Türkiye finalisti Gülce Kahtalı kimdir, kaç yaşında, nereli?

Gülce Kahtalı kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye finalisti

Gülce Kahtalı, O Ses Türkiye'de bu akşam final için yarışacak. Yarı finali geçen ve halkın oyları ile finalist olarak belirlenen Gülce Kahtalı bu akşam sesi ile büyülemeye devam edecek. Beyaz'ın takımında yer alan Gülce Kahtalı bilindiği üzere Şebnem Ferah'ın Yağmurlar şarkısı ile yarışmaya katılmış ve bütün jüri'yi dööndürmeyi başarmıştı.

Yarışmaya İstanbul'dan katılan Gülce Kahtalı 22 yaşında olmasına rağmen sesiyle herkesi büyülmeye devam ediyor. Bu akşam ekrana gelecek olan O Ses Türkiye'de en önemli finalist adaylarından biri olan Gülce Kahtalı yarışmanın favori isimleri arasında gösteriliyor.

Yaya üst geçidine otomobili bırakıp, kaçtıAdana'da kimliği belirsiz sürücü, otomobilini Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Otoyolu'nun üzerinden geçen yaya üst geçidine bırakıp, kaçtı. Akıllara durgunluk veren olay sonrası geçitte sıkışan otomobil, çekici yardımıyla bulunduğu yerden çıkartılıp, yediemin otoparkına götürüldü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet