Geri Dön
GündemGüngören zabıtasında yaka kamerası dönemi başladı!

Güngören zabıtasında yaka kamerası dönemi başladı!

Güngören Belediyesi zabıta ekipleri, yaka kameraları aracılığıyla yaptıkları rutin denetimleri ve uygulamaları kayıt altına alacak. Zabıta ile vatandaşların daha sağlıklı iletişim kurması için kameralar kayıt alacak.

Güngören zabıtasında yaka kamerası dönemi başladı!

Güngören Belediyesi hizmet kalitesini artırmak amacıyla zabıta ekiplerinde yaka kamerası ile kayıt alma sistemine geçti. Zabıta Müdürlüğü, denetim ve uygulamalarda görüntü ile ses kaydı yapan yaka kameraları kullanmaya başladı. İlçede devriye görevi yapan zabıtalar, pazaryeri başta olmak üzere denetlemelerde kullandıkları kameralarla iletişimin daha sağlıklı kurulmasını sağlayacak.

Zabıtalar yakalarında ses ve görüntü kaydı yapan kameralar sayesinde görevlerini şeffaflık ilkesine uygun şekilde icra etmeye devam edecekler. Uygulama esnasında zabıta ekiplerinin yakasında görüntü ve ses kaydı yapıldığına dair uyarı notları vatandaşlar tarafından görülebilecek şekilde takılı bulunacak.

 

 

Kontrolden çıkan otomobil önündeki otomobile çarptıAntalya'da aynı yönde seyir halindeki iki otomobilin çarpışması sonucu yaşanan trafik kazasında 1'i çocuk 3 kişi hafif şekilde yaralandı. Araçların hurdaya döndüğü kazada 3 kişi kontrol amaçlı hastaneye kaldırıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler