Geri Dön
GündemGüngören'de etkili olan sağanak yağış sürücülere zor anlar yaşattı

Güngören'de etkili olan sağanak yağış sürücülere zor anlar yaşattı

İstanbul'da etkili olan kısa süreli sağanak yağış, trafikte aksamalara neden oldu. Güngören'de altgeçitte biriken yağmur suyu nedeniyle sürücüler, trafikte ilerlemekte güçlük çekti. Yağış nedeniyle Silivri'de de bazı sokaklarda su birikintileri oluştu.

Güngören'de etkili olan sağanak yağış sürücülere zor anlar yaşattı

İstanbul'da öğle saatlerinde sağanak yağış etkili oldu. Kısa süre etkili olan yağış nedeniyle trafikte aksamalar meydana geldi. Kentin birçok noktasında altgeçitlerde su birikintileri oluştu. Güngören Davutpaşa altgeçitte sürücüler, etkili olan yağışın yol üzerinde birikmesi üzerine zor anlar yaşadı. Belediye ekipleri ise yol üzerinde bulunan rögar kapaklarını açarak suyun tahliye edilmesini sağladı.

Güngörende etkili olan sağanak yağış sürücülere zor anlar yaşattı

Öte yandan Silivri'de de öğle saatlerinden itibaren sağanak yağış etkili oldu. Yağış nedeniyle bazı ara sokaklarda su birikintileri oluşurken, trafik zaman zaman durma noktasına geldi.

Muhittin Böcek'ten yangın açıklaması 4 noktada çıkması düşündürücüAntalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek CNN TÜRK canlı yayınında yaptığı açıklamada, "Hiç böyle yangın görmedim. En kötü günümüzü yaşıyoruz. 4 noktada birden yangın çıkması düşündürücüdür. Acaba kundaklama var mı diye çok merak ettik ama konumuz şu an onu merak etmek değil. Can kaybı olmadan yangını nasıl söndürebiliriz bunun için çalışıyoruz" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet