Geri Dön

Hadi 20:30 ipucu sorusu ve yanıtı: Parıltısını artırmak için elmas taşlarının altlarına konan ince metal yaprağa ne ad verilir?

Hadi, 20:30 ipucu sorusu ve yanıtı belli oldu. Hafta içi her gün gerçekleştirilen iki yarışma ile canlı para ödülünün dağıtıldığı Hadi ipucu yarışmasında günün ikinci ipucu sorusu belli oldu. Hadi 20:30 ipucu sorusu olarak Parıltısını artırmak için elmas taşlarının altlarına konan ince metal yaprağa ne ad verilir? sorusu verildi. İşte 27 Ocak ipucu sorusu ve yanıtı...

Hadi 20:30 ipucu sorusu ve yanıtı: Parıltısını artırmak için elmas taşlarının altlarına konan ince metal yaprağa ne ad verilir?

Hadi ipucu sorusu ve yanıtı belli oldu. Her gün gerçekleştirilen canlı bilgi yarışmaları ile canlı para ödülünün dağıtıldığı Hadi canlı bilgi yarışmasında günün ikinci ipucu sorusu belli oldu. Hadi 20:30 ipucu sorusu olarak Parıltısını artırmak için elmas taşlarının altlarına konan ince metal yaprağa ne ad verilir sorusu soruldu. Peki Parıltısını artırmak için elmas taşlarının altlarına konan ince metal yaprağa ne ad verilir? İşte Hadi 27 Ocak ipucu sorusu ve yanıtı...

HADİ İPUCU SORUSU: Parıltısını artırmak için elmas taşlarının altlarına konan ince metal yaprağa ne ad verilir?

HADİ İPUCU SORUSU CEVABI: FOYA

Otomobil bahçeye düştü, ev sahibi uçak sandıAdana'da direksiyon hakimiyeti kaybolan otomobil, yolun 3 metre altında bulunan evin bahçesine düştü. Güvenlik kamerasınca görüntülenen kazanın ardından ev sahibi, "Otomobil köpeğimin üstüne düşecekti. Hayvan siyahtı, korkudan simsiyah oldu" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber