Geri Dön
GündemHadi 20:30 ipucu sorusu ve yanıtı: Parıltısını artırmak için elmas taşlarının altlarına konan ince metal yaprağa ne ad verilir?

Hadi 20:30 ipucu sorusu ve yanıtı: Parıltısını artırmak için elmas taşlarının altlarına konan ince metal yaprağa ne ad verilir?

Hadi, 20:30 ipucu sorusu ve yanıtı belli oldu. Hafta içi her gün gerçekleştirilen iki yarışma ile canlı para ödülünün dağıtıldığı Hadi ipucu yarışmasında günün ikinci ipucu sorusu belli oldu. Hadi 20:30 ipucu sorusu olarak Parıltısını artırmak için elmas taşlarının altlarına konan ince metal yaprağa ne ad verilir? sorusu verildi. İşte 27 Ocak ipucu sorusu ve yanıtı...

Hadi 20:30 ipucu sorusu ve yanıtı: Parıltısını artırmak için elmas taşlarının altlarına konan ince metal yaprağa ne ad verilir?

Hadi ipucu sorusu ve yanıtı belli oldu. Her gün gerçekleştirilen canlı bilgi yarışmaları ile canlı para ödülünün dağıtıldığı Hadi canlı bilgi yarışmasında günün ikinci ipucu sorusu belli oldu. Hadi 20:30 ipucu sorusu olarak Parıltısını artırmak için elmas taşlarının altlarına konan ince metal yaprağa ne ad verilir sorusu soruldu. Peki Parıltısını artırmak için elmas taşlarının altlarına konan ince metal yaprağa ne ad verilir? İşte Hadi 27 Ocak ipucu sorusu ve yanıtı...

HADİ İPUCU SORUSU: Parıltısını artırmak için elmas taşlarının altlarına konan ince metal yaprağa ne ad verilir?

HADİ İPUCU SORUSU CEVABI: FOYA

Bodrum'da harekete geçildi! Yerleşim yerlerinin hemen yanında yangın çıktıMuğla'nın Bodrum ilçesinde makilik ve ormanlık alanda yangın çıktı. Alevlerin yaklaşık 150 metre uzaklıktaki yerleşim alanına sıçramaması için yoğun çalışmanın yürütüldüğü bildirildi. Öte yandan Hatay'da da çıkan yangın yerleşim yerlerine sıçradı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet