Geri Dön

Hadi 27 Ocak ipucu sorusu ve yanıtı: İpeği ve kemalpaşa tatlısıyla ünlü ilimiz hangisidir?

Hadi 27 Ocak ipucu sorusu ve yanıtı belli oldu. Hafta içi her gün ekrana gelen canlı bilgi yarışmaları ile para ödülünün dağıtıldığı Hadi yarışmasında haftanın ilk ipucu sorusu ve yanıtı belli oldu. Hadi ipucu sorusu olarak İpeği ve kemalpaşa tatlısıyla ünlü ilimiz hangisidir? sorusu yarışmanın takipçilerine verildi. İşte 27 Ocak ipucu sorusu ve yanıtı...

Hadi 27 Ocak ipucu sorusu ve yanıtı: İpeği ve kemalpaşa tatlısıyla ünlü ilimiz hangisidir?

Hadi ipucu sorusu ve yanıtı belli oldu. Her gün gerçekleştirilen canlı bilgi yarışmaları ile para ödülünün dağıtıldığı Hadi yarışması için ilk ipucu sorusu ve yanıtı belli oldu. Hadi ipucu sorusu ve yanıtı olarak İpeği ve kemalpaşa tatlısıyla ünlü ilimiz hangisidir? sorusu yarışmacılara soruldu. Peki İpeği ve kemalpaşa tatlısıyla ünlü ilimiz hangisidir?

HADİ İPUCU SORUSU: İpeği ve kemalpaşa tatlısıyla ünlü ilimiz hangisidir?

HADİ İPUCU SORUSU YANITI: Bursa

Polis havadan helikopterle uyardı: Evde kal AdanaAdana'da polis, corona virüs salgını için alınan önlemler kapsamında, helikopterlerle vatandaşlara anons yaparak, "Kendi sağlığınız ve çevrenizdekilerin sağlığı için evinizde kalın. 65 yaş üstü ve 20 yaş altı vatandaşların sokağa çıkması yasaklanmıştır" uyarısında bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber