Geri Dön
GündemHadi 31 Ocak ipucu sorusu ve yanıtı: “Kırkyama” olarak da bilinen, çeşitli kumaşların ve bezlerin birleştirildiği el sanatı hangisidir?

Hadi 31 Ocak ipucu sorusu ve yanıtı: “Kırkyama” olarak da bilinen, çeşitli kumaşların ve bezlerin birleştirildiği el sanatı hangisidir?

Hadi ipucu sorusu ve yanıtı belli oldu! Hafta içi her gün gerçekleştirilen iki yarışma ile canlı para ödülünün dağıtıldığı Hadi bilgi yarışmasında günün ilk ipucu sorusu da belli oldu. 12:30'da gerçekleştirilecek Hadi yarışmasında ipucu sorusu olarak “Kırkyama” olarak da bilinen, çeşitli kumaşların ve bezlerin birleştirildiği el sanatı hangisidir? sorusu soruldu. İşte 31 Ocak Hadi ipucu sorusu ve yanıtı...

Hadi 31 Ocak ipucu sorusu ve yanıtı: “Kırkyama” olarak da bilinen, çeşitli kumaşların ve bezlerin birleştirildiği el sanatı hangisidir?

Hadi ipucu sorusu ve yanıtı belli oldu. Hafta içi her gün gerçekleştirilen iki yarışma ile canlı para ödülünün dağıtıldığı Hadi canlı bilgi yarışmasında günün ilk yarışması 12:30'da gerçekleştirilecek. Hadi 12:30 yarışmasında ipucu sorusunu araştırmaya başlayan yarışmanın takipçileri için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Hadi 31 Ocak ipucu sorusu olarak “Kırkyama” olarak da bilinen, çeşitli kumaşların ve bezlerin birleştirildiği el sanatı hangisidir? sorusu soruldu. İşte Hadi 31 Ocak ipucu sorusu ve yanıtı...

HADİ 31 OCAK İPUCU SORUSU: Kırkyama” olarak da bilinen, çeşitli kumaşların ve bezlerin birleştirildiği el sanatı hangisidir?

HADİ 31 OCAK İPUCU SORUSU YANITI: Patchwork

Sağlık Bakanlığı duyurdu: 5 milyon doz Sinovac aşısı Türkiye'ye ulaştıSağlık Bakanlığı, THY kargo uçağı ile Çin'den yola çıkan 5 milyon doz Sinovac aşısının bugün Türkiye'ye ulaştığını bildirdi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşı randevularında yaş sınırının 30'a indiğini açıkladı. Öte yandan Bakan Koca'dan aşılarla ilgili randevu uyarısı geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet