Geri Dön

Hadi ipucu sorusu ve cevabı 21 Aralık | "Ölülerin Şafağı", "28 Gün Sonra" ve "Ben Efsaneyim" filmlerinde dünyayı ele geçirenler hangileridir?

Hadi ipucu sorusu belli oldu. Bugün 20.30'da yapılacak olan Hadi canlı bilgi yarışmasında sorulacak ipucu sorusu: "Ölülerin Şafağı", "28 Gün Sonra" ve "Ben Efsaneyim" filmlerinde dünyayı ele geçirenler hangileridir? İşte 21 Aralık Cumartesi hadi ipucu sorusu ve cevabı...

Hadi ipucu sorusu ve cevabı 21 Aralık | "Ölülerin Şafağı", "28 Gün Sonra" ve "Ben Efsaneyim" filmlerinde dünyayı ele geçirenler hangileridir?

Hadi canlı bilgi yarışmasında yarışmacılara soruları cevaplamak için 10 saniye tanınıyor. Doğru cevabı bilenler arasında önceden belirlenen ödül eşit olarak dağıtılıyor.

Hadi canlı bilgi yarışmasının uygulamasını Play Store ve App Store aracılığıyla indirerek yarışmaya katılım sağlanabiliyor. Mobil canlı para ödüllü bilgi yarışması Hadi hafta içi her gün 12.30 ve 20.30'da; hafta sonu ise 20.30'da oynanıyor.

Hadi canlı bilgi yarışmasının bugün 20.30'da yapılacak yarışmasında sorulacak ipucu sorusu belli oldu.

20 ARALIK HADİ İPUCU SORUSU 20.30

"Ölülerin Şafağı", "28 Gün Sonra" ve "Ben Efsaneyim" filmlerinde dünyayı ele geçirenler hangileridir?

20 ARALIK HADİ İPUCU CEVABI 20.30

Zombiler

 

Tehlikeli yolculuk pes dedirtti!Bursa’da, otomobilin ön yolcu koltuğunun penceresine çıkıp, oturan ve bir bacağını sarkıtarak tehlikeli hareketler yapan kişi, bir sürücü tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Tehlikeli yolculuk, izleyenleri korkuttu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber