Geri Dön

Haftanın son işlem gününde Çeyrek altın ne kadar? 17 Ocak Çeyrek, yarım, tam altın fiyatları

Altın fiyatlarında yaşanan değişimler yatırımcısı tarafından araştırılmaya devam ediyor. Küresel ve Bölgesel değişimlerin etki ettiği altın piyasında ABD-Çin arasında ticaret savaşının sona ermesine rağmen İran-ABD geriliminin sürmesi altın fiyatlarında büyük bir değişim yaşanmasına engel oldu. İstanbul Kapalıçarşıda 24 ayar külçe altının gramı dün günü 0,54 azalışla 292,50 liradan tamamladı. Peki Çeyrek altın ne kadar oldu?

Haftanın son işlem gününde Çeyrek altın ne kadar? 17 Ocak Çeyrek, yarım, tam altın fiyatları

Altın fiyatlarında yaşanan değişimler yatırımcısı tarafından araştırılmaya devam ediyor. Bölgesel ve Küresel anlamda yaşanan gelişmeler piyasaların dikey veya yatay yönlü seyir izlemesinin yanı sıra yaşanan olumlu gelişmeler ise düşüş trendine yol açabiliyor. Altın fiyatlarında yaşanan bu değişimler yatırımcısı tarafından yakından takip edilirken 24 ayar külçe altının gram fiyatı dün günü 0,54 azalışla 292,50 liradan tamamladı Peki Çeyrek altın ne kadar oldu?

Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı dün günü yüzde 0,54 azalışla 292,50 liradan tamamladı.

İstanbul Kapalıçarşı'da, dün kapanışta çeyrek altın 476,00 lira, Cumhuriyet altını 1.948,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,54 düşüşle 292,50 liradan işlem gördü.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

İstanbul kapalıçarşıda 24 ayar külçe altının gramı 293 liradan işlem görüyor

YARIM ALTIN NE KADAR?

Kapalıçarşıda yarım altın 959.800 TL'den işlem görüyor

TAM ALTIN NE KADAR?

Tam altın haftanın son işlem gününde 1912.200 TL'den işlem görüyor.

 

 

Kimler risk altında? Koronavirüs hangi hastalıklarla ölümcül oluyor?DHA Genel Müdürü Kubilay Gülbek koronavirüsüyle ilgili detayları anlattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber