Geri Dön
GündemHaklarında defalarca işlem yapılan 4 değnekçi yine gözaltına alındı

Haklarında defalarca işlem yapılan 4 değnekçi yine gözaltına alındı

İstanbul'da sivil trafik ekiplerinin yaptığı denetimlerde önceden defalarca kez polis tarafından işlem yapılan 4 değnekçi gözaltına alındı.

Haklarında defalarca işlem yapılan 4 değnekçi yine gözaltına alındı

İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Sivil Trafik Ekipleri, değnekçilere yönelik denetim yaptı. Ekipler, park edilen araç sürücülerinden ücret talep eden kişileri tespit etti. Denetimlerde Bakırköy'de Zeynelabidin P., Hikmet G., Beyoğlu'nda ise Erdi Ö. ve Fikret A. gözaltına alındı. Yakalanan korsan otoparkçılara "Karayolu üzeri park yerindeki araçlardan park yerini tespite yetkili idarece veya bu idare tarafından işletme izni verilmediği halde park ücreti almak veya almaya teşebbüs etmek" maddesinden işlem yapıldı. Gözaltına alınan kişilere ekipler tarafından geçmiş tarihlerde çok kez işlem yapıldığı öğrenildi. Şüpheliler adli işlem yapılmak üzere polis merkezlerine teslim edildi.

'Evin önünde neden durdunuz' diyen aile saldırıya uğradı!Burdur’da Veli Tural (37) ve ailesi, motosikletle evin önüne gelen 2 kişiye 'Neden durdunuz, ne yapıyorsunuz?' diye sorunca tartışma çıktı. Tartışmanın ardından bölgeden ayrılan 2 kişi, bir süre sonra kalabalık bir grupla gelip Veli Tural (37) ile babası, annesi, kardeşi ve yeğenini darbetti. Güvenlik kamerasına da yansıyan olayla ilgili Tural, "Bizi linç ettiler, saldırdılar. Savunmak için kendimizi eve kilitledik" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet