Geri Dön
GündemHalka 4. bölüm fragmanı yayınlandı!

Halka 4. bölüm fragmanı yayınlandı!

Halka dizisi 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Dün akşam 3. son bölümü ile ekrana gelen Halka dizisinde heyecan dolu dakikalar yaşandı. İskender'in sonu mu gelecek? İşte yeni bölümden ilk fragman...

Halka 4. bölüm fragmanı yayınlandı!

Salı akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Halka 3. bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölümü daha geride bıraktı ve gözler yeni bölüme çevrildi. Halka 4. yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu.

HALKA 4. BÖLÜM FRAGMAN

HALKA 3. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Cihangir ve Kaan hayatlarını değiştiren sırların peşinden giderken aynı isme ulaşmışlardır. İkisi için de önemli olan garson Emrah… Emrah ortadan kaybolur. Cihangir ve Kaan garsonu aramaya başlarlar. Ama Emrah’ın peşine düşen sadece Cihangir ve Kaan değildir… Halka’nın Emrah için başka planları vardır. Kaan ve Cihangir geçmişlerini öğrenmek istiyorlarsa, Emrah’a Halka’dan önce ulaşmak, risk almak ve mücadele etmek zorundadırlar. Amaçlarında ilerledikçe büyük bir tehlikeye doğru yürüdüklerinin farkında değildirler.

İnanılmaz olay! Kokoreç yerken diline iğne battıİzmir’de, Fatma Yüce'nin (42) diline, kokoreç yerken iğne battığı ortaya çıktı. Boğaz ağrısı şikayetiyle hastaneye başvuran Yüce'nin diline yerleşen iğne, operasyonla alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet