Geri Dön
GündemHasan Cevher kimdir? Hakkari İl Emniyet Müdür yardımcısı Hasan Cevher kaç yaşındaydı, nereli?

Hasan Cevher kimdir? Hakkari İl Emniyet Müdür yardımcısı Hasan Cevher kaç yaşındaydı, nereli?

Hakkari İl Emniyet Müdür Yardımcısı Hasan Cevher, 1 polis memurunun silahlı saldırısı sonucu şehit oldu. Polis memuru gözaltına alındı. Vatandaşlar ise şehit olan Emniyet Müdür yardımcısı Hasan Cevher hakkında arayışa geçti. Peki Hasan Cevher kimdir, kaç yaşındaydı? Hasan Cevher nereli? İşte biyografisi...

Hasan Cevher kimdir? Hakkari İl Emniyet Müdür yardımcısı Hasan Cevher kaç yaşındaydı, nereli?

Son dakika haberleri arasında yer alan şehit haberi Türkiye'yi yasa boğdu. Hakkari İl Emniyet Müdür Yardımcısı Hasan Cevher, 1 polis memurunun silahlı saldırısı sonucu şehit oldu. Konuya ilişkin detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar ise Hasan Cevher kimdir, kaç yaşındaydı, nereli sorularını araştırmaya başladı. İşte şehit Hasan Cevher'in hayatına yönelik bilinenler...

HASAN CEVHER KİMDİR?

Hakkari Çevik Kuvvetten de sorumlu olan Cevher, daha önce İstanbul Güvenlik Şube Müdürü olarak görev yapıyordu. 12 Ağustos 2017'de Hakkari'ye atandı.

2020 yılında İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü'nde Güvenli şube müdürlüğü yapan Hasan Cevher Hakkari'ye tayin olmuştu. 2 çocuk babası Cevher orada Çevik Kuvvet'ten sorumlu Hakkari İl Emniyet Müdür Yardımıcı olarak görev yapıyordu. İddiaya göre psikolojik sorunları olan bir polis memuru makamına geldi ve henüz bilinmeyen bir nedenle gerçekleştirdiği silahlı saldırıda Hasan Cevher'i vurdu. Cevher olay yerinde hayatını kaybetti. Konuyla ilgili soruşturma devam ediyor.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Ardahan'ı susuz bırakan olay! 'Bu yapılan vatan hainliğidir' dedi, sebebini açıkladıArdahan'a içme suyu sağlayan ana şebeke boru hattının, pazar günü kimliği belirsiz kişilerce parçalandığı tespit edildi. Sabotaj düzenlendiğini açıklayan Belediye Başkanı Faruk Demir, "Bunun arkasında kesinlikle siyasi bir amaç yoktur çünkü bütün siyasi partilerimizle barış içinde, canla başla birlik, beraberlik içinde çalışıyoruz” dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner