Geri Dön

Hasan Denizyaran kimdir?

Hasan Denizyaran bu akşam ekrana gelecek olan Eser Yenenler Show'a konuk olacak. Özel bir üniversitede drama ve oyunculuk eğitimi alan Hasan Denizyaran 1 yıl süren ajans deneyimiyle birlikte birkaç reklam filminin yanı sıra modellik yapmıştır. Dizi kariyerine Sungurlar dizisi ile adım atan genç oyuncu Hayat Sevince Güzel adlı dizide Erkan karakterine hayat vermiştir. İşte Hasan Denizyaran hakkında merak edilenler...

Hasan Denizyaran kimdir?

Hasan Denizyaran özel bir üniversitede drama ve oyunculuk üzerine lisans eğitimi aldıktan sonra bir yıl boyunca ajansa bağlı olarak modellik yapmıştır. Modellik ve oyunculuğun yanı sıra sporcu kişiliği ile de bilenen Hasan Denizyaran 6 yıllık bir basketbol geçmişine sahiptir.

Hasan Denizyaran ilk televizyon dizisini Sungurlar adlı dizi ile adım atmıştır. Beraberinde Hayat Sevince Güzel adlı dizide Erkan karakterine hayat vermiştir. Şu ana kadar sadece bir sinema filminde rol alan Hasan Denizyaran 4N1K adlı sinema filmi ile izleyici karşısına çıkmıştır.

Giresun'da yürürken sigara içmek yasaklandıGiresun Valiliği koronavirüs tedbirleri kapsamında il genelinde kamuya açık alanlarda bulaş riski oluşturması nedeniyle yürürken sigara içilmesini yasakladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber