Geri Dön

Hasta kardeşlerin hayali gerçek oldu

Hasta kardeşlerin hayali gerçek oldu

İstanbul Emniyet Müdürü Dr. Mustafa Çalışkan, bir polis memurunun kasa hastası olan iki çocuğunun isteklerini yerine getirip Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ve futbol takımı kalecisi Fernando Muslera’yla görüştürdü. Polis Teşkilatı’nın 173’üncü kuruluş yılı etkinlikleri kapsamında, Esenler İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis Fehmi Yardımcı’nın kas hastası çocukları Alperen ile ağabeyi Mehmet Emin’i evlerinde ziyaret eden Emniyet Müdürü Çalışkan, ziyaret sırasında kendilerinden bir isteği olup olmadığını sorduğu gençlerden “En büyük hayalimiz Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ve kaleci Muslera ile görüşmek” cevabını alınca harekete geçti.

Yapılan temasların ardından olumlu cevap alınınca görüşme yeri olarak İstanbul Emniyet Müdürlüğü makamı belirlendi. Makamında dün önce Alperen ve Mehmet Emin’i ağırlayan Çalışkan, ardından Terim ve Muslera’nın gelmesiyle görüşmeyi gerçekleştirmiş oldu. Samimi bir havada geçen görüşmede, Terim ve Muslera’yla sohbet etme imkanı bulan iki kardeş, her iki isimle sohbet etme imkanı bulurken, hayallerinin gerçekleşmesini sağladıkları için Çalışkan’a da teşekkür etti.Fatih Terim, Çalışkan’a üzerinde kendi ismi olan Galatasaray forması hediye ederken, Alperen ve Mehmet Emin’e de Muslera, imzalı formasını hediye etti. -FERİT ZENGİN İstanbul

İzmir'de belediye otobüsü evlere çarptıİzmir'in Konak ilçesinde kontrolden çıkarak iki eve çarpan belediye otobüsündeki yolculardan 6'sı hafif yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber