Gündem Hastanede dehşet dakikaları! Doktor ve saldıran yaşamını yitirdi

Hastanede dehşet dakikaları! Doktor ve saldıran yaşamını yitirdi

19.11.2015 - 12:16 | Son Güncellenme:

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Aynur Dağdemir’i defalarca bıçakladı, ardından kendisini 5'nci kattan attı... Doktor ve saldırgan hastanede yaşamlarını yitirdi.

Hastanede dehşet dakikaları Doktor ve saldıran yaşamını yitirdi

Olay bugün Samsun’un İlkadım İlçesi İstiklal Caddesi’nde meydana geldi. Özel Anadolu Hastanesi Çiftlik Şubesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Aynur Dağdemir’in sekreteri olan Şeyda A.’nın yanına gelen eski eşi Yusuf D., konuşmak istedi. Şeyda A. ile Yusuf D. hastanenin 5’nci katındaki koridordo tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine Dr. Aynur Dağdemir araya girmek istedi. Bu sırada Yusuf D. üzerinde bulunan bıçakla Dr. Dağdemir’i çeşitli yerlerinden bıçakladıktan sonra 5’nci kattaki pencereden kendini attı.

Haberin Devamı

DOKTOR VE SALDIRGAN YAŞAMLARINI YİTİRDİ

Kalbinden bıçaklanarak ağır yaralanan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr.Aynur Dağdemir, yapılan tüm müdahaye rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Doktorun ölüm haberi hastane personelini, yakınlarını yasa boğdu. Doktoru bıçakladıktan sonra kendini hastanenin 5'nci katından aşağıya atarak ağır yaralanan Yusuf Demirbaş'ta kaldırıldığı Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde öldü.

Hastanede olayın ardından geniş güvenlik önlemi alınırken, hastane personeli uzun süre olayın şokunu yaşadı.

Hastanede dehşet dakikaları Doktor ve saldıran yaşamını yitirdi

Hastanede dehşet dakikaları Doktor ve saldıran yaşamını yitirdi