Geri Dön
GündemHekimoğlu 8. son bölüm full kesintisiz izleme linki - Hekimoğlu 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Hekimoğlu 8. son bölüm full kesintisiz izleme linki - Hekimoğlu 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Kanal D'nin yeni dizisi Hekimoğlu, 8. yeni bölümüyle yine oldukça heyecanlı bir bölümü daha geride bıraktı. Kısa sürede büyük bir ilgi gören dizinin son bölümünde Hekimoğlu ve Zeynep arasındaki gelişme büyük bir heyecana sahne oldu. Peki 8. son bölüm kesintisiz izleme linki yayınlandı mı? İşte hem bu sorunun yanıtı hem de şimdiden merakla beklenen Hekimoğlu 9. yeni bölüm fragmanı...

Hekimoğlu 8. son bölüm full kesintisiz izleme linki - Hekimoğlu 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

HEKİMOĞLU 8. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hekimoğlu’nun yılın en önemli at yarışına iki özel davetiyesi vardır. Orhan, beraber gitme teklifine çok heyecanlansa da, onkoloji seminerini öne sürerek gidemeyeceğini söyler. Oysa Orhan’ın Hekimoğlu’ndan sakladığı bir sırrı vardır. Hekimoğlu yarışa Zeynep’le gider.

Bunlar olurken, Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde iki farklı vaka incelenmektedir. Leyla, kocası ünlü boksör Hamza Ertürk’ün ihtiyacı olan böbreği verebilmek için doğmamış bebeğinden vazgeçebilecek midir? Aylin ve Murat çifti için yaşam mı daha önemlidir yoksa sadakat mi? Yeni ilaç mümessili Hekimoğlu’na ulaşabilmek için kimi kullanmaktadır? At yarışı, gerçekten de Zeynep’in umduğu gibi bir randevuya dönüşecek midir?

HEKİMOĞLU 9. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

HEKİMOĞLU 8. SON BÖLÜM KESİNTİSİZ İZLEME LİNKİ

8. son bölüm kesintisiz izleme linki yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacak...

Bariyerlere çarpan motosikletteki 2 kişi ağır yaralandıBursa'nın Nilüfer ilçesi bariyerlere çarpan motosikletteki 2 kişi ağır yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet