Geri Dön
GündemHer Yerde Sen 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Her Yerde Sen 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Her Yerde Sen 19. bölümü bu akşam yayınlandı. Dizinin ekrana gelmesiyle birlikte yeni bölüm fragmanı da merak edilmeye başlandı.

Her Yerde Sen 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

 

Her Yerde Sen 19. bölümü seyirciyle buluştu. Her Yerde Sen son bölümde Selin keşfettiği sırrın buzdağının görünen kısmı olduğunu farkedince darmadağın olur. Öğrendiklerinin altında ezilmemeye ve çatışan duygularıyla başetmeye çalışan Selin kimi zaman öfkesine kimi zaman aşkına sığınır. Demir Selin’i kaybetmemek için elinden gelen her şeyi yapar. Eylül ise Selin’le yüzleşecek ve tehlikeli bir hamle ile Artemim’i kurtarmayı deneyecektir.

HER YERDE SEN 20. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Her Yerde Sen 20. bölüm fragmanı yayınlandı. İkili ayrılırken Demir'in yazdığı mektubun intihar mektubu olup olmadığı merak ediliyor.

Sağlık Sohbetleri’nde beslenmenin bilimi konuşuluyor-9 | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com’da ekrana gelen Sağlık Sohbetleri’nde her hafta uzman konuklar, bilimsel araştırmalar ışığında, sağlıkla ilgili son gelişmeleri, farklı hastalıkları ve bu hastalıklara yönelik klinik beslenme tedavilerinin önemini tartışmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet