Geri Dön
GündemİBB 19 Mayıs etkinlikleri neler? İşte 2021 İBB 19 Mayıs etkinlikleri...

İBB 19 Mayıs etkinlikleri neler? İşte 2021 İBB 19 Mayıs etkinlikleri...

İBB 19 Mayıs etkinlikleri bireyler tarafından araştırılıyor. Bugün 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlanıyor. İBB, koronavirüs önlemleri kapsamında kutlamalar gerçekleştirecek. Peki İBB 19 Mayıs etkinlikleri neler? İşte etkinlik ile ilgili detaylar...

İBB 19 Mayıs etkinlikleri neler? İşte 2021 İBB 19 Mayıs etkinlikleri...

İBB 19 Mayıs etkinlikleri neler? sorusunun yanıtı araştırılıyor. Her yıl 19 Mayısı tarihinde Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlanıyor. Pandemi önlemleri çerçevesinde İBB, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri gerçekleştirilecek. İşte İBB 19 Mayıs etkinlikleri

İBB 19 MAYIS ETKİNLİKLERİ

İBB, online platformlar üzerinden yayınlanacak etkinlik ve programlar olacak.

İBB iştiraki Spor İstanbul tarafından organize edilen Gençlik Festivaline, sosyal platformlar üzerinden ücretsiz şekilde katılabilecek.

Gençlik Festivali, 19-22 Mayıs tarihleri arasında olacak.

Can Bonomo ve Ayben’in de konuk sanatçı olarak katılacağı Ceza konseri 19 Mayıs akşamı saat 21.00’de başlayacak. Konser İBB’nin online platformlarından canlı yayınlanacak.

19 Mayıs’ta Eypio; 20 Mayıs’ta Fatma Turgut; 21 Mayıs’ta İlyas Yalçıntaş; 22 Mayıs’ta Feride Hilal Akın şarkılar söyleyecek.

Tenis müsabakasının kazananı, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile bir gösteri maçı oynayacak. 19 Mayıs’ta saat 15.00’te başlayacak etkinlik, İBB sosyal medya hesaplarından da canlı yayınlanacak.

Brawl Stars, Fortnite, Rocket League ve League of Legends turnuvaları olacak.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
500 yıllık çeşme kaldırım kurbanıİstanbul Eyüpsultan'da başta Kanuni Sultan Süleyman olmak üzere pek çok Osmanlı padişahının suyundan içtiği çeşme bugün harabe durumda. CNN TÜRK ekibinden Burçak Bozkuş ve kameraman Alper Öztürk, çeşmenin son durumunu Tarihçi-Yazar Mehmet Dilbaz'la konuştu.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner