Geri Dön

İçerde 24. yeni bölüm fragmanında heyecan dozu yükseliyor!

İçerde dizisi ekrana gelen yeni bölümleri ile izleyenleri bir kez daha ekrana başına kilitledi. İçerde dizisi 23. don bölümde Handan ve Kebapçı Celal arasında ki uyuştucu ticaretinin temelleri atıldı. Öte yandan kendilerine ayak bağı olacağını söylediği Tahsin'in işinin bitirilmesi için Celal Duman'dan yardım isteyen Handan'ın isteği karşılıksız kalmadı. İçerde ekrana gelecek olan 24. yeni bölüm fragmanında ise diziyi Kudret Sönmez Tek karakterinin dahil olması bekleniyor.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler'in yer aldığı Show TV'nin fenomen dizisi çerde dizisi nefes kesen yeni bölümleri ile ekrana gelmeye devam ediyor. Geçen hafta diziye konuk oyuncu olarak dahil olan Tuba Ünsal, büyük uyuşturucu baronu Handan karakterine hayat veridi.

"İçerde"nin 23. bölümünde; Sarp ve Yusuf kumarhane baskınına gelen polislerden birinin Celal’in adamı olduğuna emindir. O polis her kimse onu bulmak zorundadırlar. Diğer taraftan Celal’in iş yapmayı planladığı Handan’la da yakın ilişkide olmaları gerekiyordur. Böylece hem Celal hem de Handan için yolun sonu yaklaşacaktır.

Yusuf, Organize'deki herkesin tek tek ifadesini alır. Böylece şüpheler tek bir isimde yoğunlaşır. Eylem, Mert’in Celal’i yakalamak için muhbir olduğu yalanına çoktan inanmıştır. Şimdi tek endişesi Celal yüzünden Sarp’ın başının belaya girmesidir. Bu konuda Mert’ten yardım ister. Melek mütevazi bir avukatlık ofisi açar. Artık Celal Duman için çalışmayacaktır.

Melek’in ilk müşterisi sürpriz bir isim olacaktır. Temiz bir hayata başlaması zannettiği kadar kolay olmayacaktır.

İçerde'nin 24. bölümünden ilk sahne yayınlandı. Alyanak ile Berke arasında geçen konuşmada Alyanak'ın "arada kaldık yine hangisi işimize gelir bilmiyorum. Kebapçı Celal mi? Kudret Sönmez Tek mi? Bu ikisi karşı karşıya gelirse kıyamet kopar, taş taş üstünde kalmaz, zevk için kan dökerler" dediği sahnede Alyanak'ın Kudret Sönmez'i, Celal kadar gaddar ve acımasız diye tanımlaması Kudret karakterinin kim olduğu konusunda büyük merak uyandırdı.

İÇERDE 24. BÖLÜM FRAGMANI

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde 15 Temmuz'a özel konserCumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nün 4'üncü yılına özel konser düzenlendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber