Geri Dön
Gündemİçişleri Bakanlığı duyurdu! Gri listeye bir çizik daha

İçişleri Bakanlığı duyurdu! Gri listeye bir çizik daha

Gelen son dakika haberine göre; İçişleri Bakanlığı, 500 bin TL ödülle aranan gri kategoride aranan Rızgar Koçer adlı Serhat Ericek isimli teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.

İçişleri Bakanlığı duyurdu! Gri listeye bir çizik daha

İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; Mardin İl Jandama Komutanlığınca; 08 Mayıs 2021 tarihinde Mardin Nusaybin kırsalında J-SİHA ve Hava Kuvvetleri destekli, JÖH ve komando birlikleri tarafından yapılan operasyon sonucunda silahları ile birlikte etkisiz hale getirilen 7 BTÖ mensubundan birinin sözde Mardin Eyaleti Bogok alanında sorumlu seviyede faaliyet yürüten ve terörden arananlar listesinde 500.000TL’ye kadar ödülle “Gri” kategoride aranan Rızgar Koçer kod adlı Serhat Ericek isimli terörist olduğu tespit edilmiştir.

09 Aralık 2019 tarihinde Şırnak İdil ilçesi Sarıköy kırsalında tuzaklanan EYP’nin imhası sırasında meydana gelen patlamada, 2 jandarma personeli Astsubay Esma ÇEVİK ve Uzman Çavuş Kemal SAYAR şehit olmuştu. Etkisiz hale getirilen teröristin, bu hain eylemin failleri arasında olduğu tespit edilmiştir.

Bölgemizde halkımızın huzur ve güvenliğini sağlamaya yönelik operasyonlara, yine halkımızın desteğiyle daha da güçlü ve kararlı bir şekilde aralıksız olarak devam edilmektedir.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Kazanın kamera görüntüleri ortaya çıktıŞanlıurfa'da halk otobüsüyle otomobilin çarpıştığı, 1 kişinin ölümüne, 10 kişinin yaralanmasına neden olan kazaya ilişkin görüntüler ortaya çıktı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler