Geri Dön

İlayda Velibeyoğlu kimdir? Survivor İlayda kaç yaşında aslen nereli?

Survivor'a yeni katılan isimler arasında yer alan İlayda Velibeyoğlu kimdir sorusu yarışmanın takipçileri tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Survivor'da Gönüllüler takımı kadrosunda yer alan İlayda Velibeyoğlu güzelliği ile dikkat çeken yarışmacılar arasında yer alıyor. Peki İlayda Velibeyoğlu kimdir, aslen nereli?

İlayda Velibeyoğlu kimdir? Survivor İlayda kaç yaşında aslen nereli?

Survivor'da Gönüllüler takımında yer alan isimler arasında yer alan İlayda Velibeyoğlu takıma yeni katılan isimler arasında yer alıyor. Yarışmada yaşanan sakatlıkların ardından birçok yeni isim kadroya dahil edildi. Yeni katılan isimlerin başında gelen İlayda Velibeyoğlu hakkında merak edilenleri sizler için derledik. İşte İlayda Velibeyoğlu biyografisi...

İLAYDA VELİBEYOĞLU KİMDİR?

İlayda Gökdeniz Velibeyoğlu, 1999 yılında Almanya/ Frankfurt’da doğdu. Medipol Üniversitesi Tıp fakültesi 3. Sınıf öğrencisi ve profesyonel sporcu. Vakıfbank spor kulübünde başlayarak birçok takımda lisanslı voleybol oynadı. Daha sonra Fenerbahçe’ de lisanslı kürek çekti. Türkiye Şampiyonalarına katıldı. Şu anda aktif fitness yapıyor.

İlayda Velibeyoğlu kimdir Survivor İlayda kaç yaşında aslen nereli

 

Milli Savunma Bakanı Akar, Bağdat'ta Irak İçişleri Bakanı El Ganimi ile görüştüMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Türkiye ve Irak arasındaki iş birliğinin, bölgedeki istikrar ve güvenliğin sağlanması açısından kritik önem taşıdığını, iki ülke arasındaki iş birliğinin gelecek dönemde çok daha ileri seviyelere ulaşacağına inandığını belirtti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet