Geri Dön
GündemInstagram daha sonra tekrar dene hatası nedir? Instagram çöktü mü?

Instagram daha sonra tekrar dene hatası nedir? Instagram çöktü mü?

En popüler sosyal paylaşım sitesi Instagram kullanıcılarını ''Daha sonra tekrar dene topluluğumuzu korumak için bazı hareketleri kısıtlıyoruz'' şeklinde uyarılarla karşıladı. Kullanıcılar ise Instagram'ın kısıtlama kararı alıp almadığını sorgulamaya başladı. Instagram'da hata mı var?

Instagram daha sonra tekrar dene hatası nedir? Instagram çöktü mü?

2 Ağustos akşamı Instagram uygulamasını açanlar farklı bir uyarı ile karşılaştı. 'Daha sonra tekrar dene' ibaresinin ardından ''Topluluğumuzu korumak için bazı hareketleri kısıtlıyoruz'' açıklaması kullanıcıların akıllarına çeşitli sorular getirdi. Instagram çöktü mü, daha sonra tekrar dene hatası nedir?

DAHA SONRA TEKRAR DENE HATASI NEDİR?

Sosyal paylaşım sitesi Instagram'da ''Daha sonra tekrar dene topluluğumuzu korumak için bazı hareketleri kısıtlıyoruz' şeklinde uyarılar, en çok tercih edilen uygulama hakkında soruları da beraberinde getirdi. Konu hakkında resmi bir açıklama bulunmuyor. Öte yandan saat 22:46 sıralarından itibaren uygulamada çeşitli sorunlar olduğu downdetector'de yer verilmiş.

Instagram daha sonra tekrar dene hatası nedir Instagram çöktü mü

Instagram daha sonra tekrar dene hatası nedir Instagram çöktü mü

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
17 Eylül 2021 koronavirüs tablosu ve aşı haritası belli oldu! Vakalar...Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu açıklandı. Sağlık Bakanlığı tarafından 17 Eylül 2021 koronavirüs tablosu paylaşıldı. Bakan Koca yaptığı açıklamada, " Can kaybımız dünkü kadar fazla değil. Vaka sayımız, içinde olduğumuz hareketlilik dönemini aynı ciddiyetle yansıtıyor. Bu durum, yakın günlerde vefat sayılarına yansımaya devam edecek. Tam doz aşımızı olup, tedbirlere uyarak salgına karşı gerekli mücadeleyi vermeliyiz." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner