Geri Dön

İntikam Günü filmi konusu ve başrol oyuncuları

İntikam Günü filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşacak. Yaz dönemine girilmesi ile birlikte Türk dizilerine verilen aranın ardından TV kanalları yerli veya yabancı filmleri izleyici ile buluşturmaya devam ediyor. Peki İntikam Günü filminin konusu ne? İntikam Günü filmi başrol oyuncuları kimlerdir?

İntikam Günü filmi konusu ve başrol oyuncuları

İntikam Günü filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşacak. Yönetmen koltuğunda Chuck Russell'ın yer aldığı film bu akşam ekrana gelecek. 2016 yılı Nisan ayında vizyona giren film istenilen gişe başarısını yakalayamadı. Başrollerinde efsane isim John Travolta'nın yer aldığı İntikam Günü filmi başrollerinde şu isimler yer alıyor;

İNTİKAM GÜNÜ OYUNCULARI

John Travolta, Christopher Meloni, Amanda Schull, am Trammell, Patrick St. Esprit, Rebecca De Mornay, Asante Jones, Det. Walker, Paul Sloan, Luis Da Silva Jr, Jordan Whalen

İNTİKAM GÜNÜ KONUSU

Stanley Hill karısı bir otoparkta 3 gangster aracılığıyla öldürülmüş bir adamdır.Olay hemen orada meydana gelen ve gangsterlerin elinden yara almış olarak kurtulan Stanley'i karısının defin işlemlerinin sonrasında vakanın faillerinin peşine düşecektir.Polis'in bile bulamadığı bu gangsterleri yakalayıp cezalarını bizzat elleri ile vermek isteyen Stanley'in intikamı tahmininden de zor olacaktır.

Gurban Gurbanov,: "Futbolcularım elinden geleni yaptı"UEFA Avrupa Ligi'nde İspanya'nın Villarreal takımına 3-1 yenilen Azerbaycan temsilcisi Karabağ'ın teknik direktörü Gurban Gurbanov, iyi oynamalarına rağmen mağlup olduklarını söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber