Geri Dön
Gündemİş yerlerinde 7 bin 460 TL değerinde hırsızlık! 2 kişi yakalandı

İş yerlerinde 7 bin 460 TL değerinde hırsızlık! 2 kişi yakalandı

Kayseri’de girdikleri iş yerlerinden hırsızlık yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 2 kişi, adliyeye sevk edildi. Öte yandan toplam 7 bin 460 TL değerindeki hırsızlık malzemesi sahiplerine teslim edildi.

İş yerlerinde 7 bin 460 TL değerinde hırsızlık! 2 kişi yakalandı

Kayseri’de 4 farklı iş yerine giren iki hırsız, çeşitli malzemeler çaldı. İş yeri sahiplerinin ihbarı üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi.

Olay yerine gelen Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri hırsızların yakalanması için çalışma başlattı. Bu kapsamda güvenlik kamera görüntülerini inceleyen ekipler, hırsızlık olaylarını H.K. ve Y.Ç.'nin gerçekleştirdiğini belirledi. 2 hırsız evlerine düzenlenen operasyonla gözaltına alındı. Hırsızların çaldığı 6 bin TL değerinde kombi, 600 TL değerinde inşaat demiri ve 860 TL değerinde motor parçası olmak üzere toplam 7 bin 460 TL değerindeki hırsızlık malzemesi sahiplerine teslim edildi.

2 şüpheli, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

 

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
TEI haftada bir adet helikopter motoru üretebiliyorTUSAŞ Motor Sanayii (TEI) Genel Müdürü Prof. Dr. Mahmut Faruk Şahin, ‘Yerli Kara Şahin’ olarak da bilinen T700 motorunun 50’ncisini teslime hazır hale getirdiklerini belirterek, “Artık haftada bir motor üretecek kapasiteye ulaşmış vaziyetteyiz” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler