Geri Dön
Gündemİsmet Yıldırım kimdir?

İsmet Yıldırım kimdir?

İsmet Yıldırım, 31 Mart Yerel Seçimlerinde kesin olmayan sonuçlara göre AK Parti Ümraniye Belediye Başkanı oldu. 1960 yılında Ümraniye’de doğan Yıldırım, Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunu. Peki İsmet Yıldırım kimdir?

İsmet Yıldırım kimdir?

İsmet Yıldırım, 31 Mart Yerel Seçimlerinde kesin olmayan sonuçlara göre AK Parti Ümraniye Belediye Başkanı oldu. 1960’de İstanbul’da dünyaya gelen Yıldırım, Yıldız Teknik Üniversitesi’ni bitirdi. Peki İsmet Yıldırım kimdir?

İSMET YILDIRIM KİMDİR?

1960 yılında Ümraniye’de doğan İsmet Yıldırım, Bayburt kütüğüne kayıtlı olup aslen Rizelidir. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 1982 yılında mezun olduktan sonra aile şirketinde müteahhitlik ve danışmanlık hizmetleri vermiştir. İstanbul Ticaret Odası Meclis Üyeliği ve İnşaat Müteahhitleri Komitesi Başkanlığı’nın yanı sıra bir çok vakıf ve dernekte yöneticilik yapmıştır. 1999 yılından bu yana Kiptaş Genel Müdürlüğü görevini sürdürmektedir. Yabancı dili İngilizce olup evli ve 2 çocuk babasıdır.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Angola'da flaş mesajlar: Korktukça bu zulüm Afrika'yı kuşatacaktırCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Angola Devlet Başkanı Manuel Gonçalves Lourenço ile 7 anlaşmanın imza töreninin ardından ortak basın toplantısı düzenledi. Adil bir dünya talepleri olduğunu söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Adil bir dünya için de el ele vermemiz lazım. Korkmamak gerekiyor. Korktukça bu zulüm Afrika'yı kuşatacaktır. Ayağa kalkmak gerekiyor, haklarımıza sahip çıkmamız gerekiyor." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler